Sunroof için arabadan vazgeçilir mi?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
bENDE Çok sunroof lu araç istemiştim ama corsam daolmadı... açıkcası aracımdan memnunsam sırf sunroof için değiştirmem... denildiği gibi yüksek hızlarda zaten verimli olmuyor... şuan değil ama aracımı değiştirme zamanı geldiğinde kesinlikle sunroof alcam.. ama sunroof için araç değiştirilmez bana göre

İlker ses yapmaz... eğer ki üzerinde olan orijinal ise ses yapmıyor... benim var çünkü zerre kadar ses almaz mümkün değil... bunu rüzgar sesi için söylüyorum çünkü. Ama tünele filan girdiğinde motor sesinin yankısı duyuluyor oda olacak.

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende astra h da vardı. orjinal olduğu için 5 yıl kullandım tık demedi. Güneşli havada elektirikli pede sini kapattınmı hiç rahatsız etmiyordu. Ses olayıda arkadan 2 parmak açınca hiç ses yapmıyor tam açarsanda önden sineklik gibi bir dalga kalkıyordu ve uğultu sesini kesiyordu. Arabaya çok ayrı bir hava kattığı kesin. Meriva için istemştim ama tr de ki modellerde yoktu. Yurtdışı modellerde de açılmayan cinsinden panoromik tavan vardı.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlker ses yapmaz... eğer ki üzerinde olan orijinal ise ses yapmıyor... benim var çünkü zerre kadar ses almaz mümkün değil... bunu rüzgar sesi için söylüyorum çünkü. Ama tünele filan girdiğinde motor sesinin yankısı duyuluyor oda olacak.

Yani abi ben tabi süreki sunrooflu araç kullanmadım. daha önce eniştemin sahip olduğu leonu kullanmıştım. ancak belirli bir sürattan sonra sıkıntılı gelip sadece aralık bırakıyordum... düşük hızlardaki kullanımda ayrı bir karizması olduğu gerçek... :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yani abi ben tabi süreki sunrooflu araç kullanmadım. daha önce eniştemin sahip olduğu leonu kullanmıştım. ancak belirli bir sürattan sonra sıkıntılı gelip sadece aralık bırakıyordum... düşük hızlardaki kullanımda ayrı bir karizması olduğu gerçek... :)

Kafaya birde güneş geçmese tam süper olacak :D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sunroof ya olmazsa olmaz hidrolik direksiyon olmasın elektrikli cam olmasın klima olmasın ama sunroof olsun...
3 günlük heves diyenler açınca ses yapıyor diyenlere hayret ediyorum...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sunroof ya olmazsa olmaz hidrolik direksiyon olmasın elektrikli cam olmasın klima olmasın ama sunroof olsun...
3 günlük heves diyenler açınca ses yapıyor diyenlere hayret ediyorum...

Caner hele de güzel bir müzik açtın mı dadından yinmiyor :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
ABİ valla bu akşam mini coopercountyman kullandım sunroof açık 100-110 kmaralığında patır patır rüzgar sesi alıyordu... önünde rüzgarlık açılmasına rağmen...

Vallahi bilemiyorum kardeşim benim aracın üzerinde olan sistem aracın tavanına doğru açılmıyor tavan ile döşeme arasında bir yere gidiyor :D bende ses yok... efil efil takılıyorum sadece güneş varsa fena işte kafaya anında güneş geçme moduna giriyor :D