Sunroof güneşliği ses yapıyor bunu nasıl düzeltebilirim??

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar vectra b aracımın sunroof güneşliğinde bir sıkıntı var sanki rayından çıkmış gibi elimle kapatıp açarken sağa sola gidiyor ve en ufak sarsıntıda bile ses yapıyor acaba bunu nasıl düzeltebilirim.Birde 90-100 km hızlardan sonra rüzgar sesi alıyor acaba bunu nasıl düzeltebilirim??

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
aynı rüzgar sesi ve tıkırtı sesi bendede var. yokuş çıkarken geri gidiyor. ama sağa sola sallanmıyor.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Büyük ihtimalle sürgüyü çalıştıran ayakların birinde kırık oluşmuş. Tamiri mümkün ama fiyatı tahminimce en az 100 TL den başlar.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamir fiyatı önemli değilde bu işi iyi yapan birisini bulmak lazım sizlerin bildiği birisi varmı?? Birde sunroof'u olanlara birşey sormak istiyorum.Sizlerin güneşliği kapatılırken veya açılırken sağa sola hareket ediyormu??

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onuralp , kalender ve işini iyi biln bir sunroof cu biliyorum.Tanımıyorum ama bir kere gidip konuşmuştum.ivedik 88 e demir kapıdan girer girmez sağda köşede ilk dükkan.Dükkan adını hatırlamıyorum ama gideceğin zaman ararsan tarif ederim.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre bey ilginize teşekkür ederim.Gideceğim zaman size ulaşırım.Bu arada önceki yorumumda yazan soruyu herhangi birisi cevaplarsa çok sevinirim.

Son düzenleme: