Su Kaçağı Çözülemedi

sancarbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 1998 Model Opelimde su kaçağı vardı ve usta radyatörün delik dediler ve geçen hafta radyatörü değiştirdim ve antifrizi koydum. Dün baktığımda ise eskiden su kaçırdığı bölgeden yine kaçırmış Sorun nerden olabilir sizce arkadaşlar. Usta ile görüşmedin biraz sinirlendim aslında direk radyatörü değiştirdi. Benimde hiç aklıma gelmedi diğer yerlere bak diye birde arkadaşlar radyatörü değiştirmek için ön takımı komple söktük bayağı uğraştırmıştı 3-4 saat sürdü onamı yanayım hala su kaçırdığınamı yanayım. Sizden öneriler bekliyorum arkadaşlar. Herkese iyi haftalar...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Erdal çok ama çok zor bir durum borulardan devridaim den aklına gelen her yerden olabilir ya...

inal15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınızın genleşme kabına kırmızı mürekkep doldurun ama mürekkep dolma kalem mürekkebi olsun yoksa diğer mürekkepler sıcak suyu görünce pelteleşme yapar.Araçla gezin sonra kontrol edin.Kaçak olan yerleri tespit edebilirsiniz.

Ümit S.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
93 Vectra 'da da su kaçırma problemim vardı. Usta gitti Radyatör değiştirdi. 190 TL radyatör ödedim. İşçilik çok kısa sürdü. Sonra kaçak kala devam etti. Meğerse hortum delinmiş. Hortumu değiştirdik. sonra taktığımız hortumda uydurma bir hortumdu. Antifizi koyduktan sonra uydurma hortumda kaçırma yaptı ve 60 liralık antifiriz ziyan oldu.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
93 Vectra 'da da su kaçırma problemim vardı. Usta gitti Radyatör değiştirdi. 190 TL radyatör ödedim. İşçilik çok kısa sürdü. Sonra kaçak kala devam etti. Meğerse hortum delinmiş. Hortumu değiştirdik. sonra taktığımız hortumda uydurma bir hortumdu. Antifizi koyduktan sonra uydurma hortumda kaçırma yaptı ve 60 liralık antifiriz ziyan oldu.

kötü bir durum ..

Ümit S.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustanın iyi olması önemli. Eski araç kullana kullana kendim usta olucam bu gidişle.. :)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla elınden gelıyosa kendın yapcaksın bu kadar basıt nedır olay 2 tornavıda bı ıngılız anahtarı yada bı takım cıft agız anahtar mı gıt al ılla cok kalıtelı olmasada kendın yap ben artık bu ustalardan bıktım kızmasınlar ama en ıyısı bıle o anda dalgınlılla yada bıseyle unutabılıyo bıseylerı yada ıslerıne tamır etmek onarmak gelmedıgınden komple degıstırıp ınsanın başına bı ton masraf açabılıyo kendın kontrol et bak yapabılıyosan kendın yap en ıyısı en guzelı odur bence...

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
size teselli olsun diye söyleyeyim; 2009'da benim peugeot'un akslarından inleme sesi geliyordu, 1400TL'lik parca ve işçilik ödedim sorun yine de düzelmemişti.

sancarbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar sorunu çözmeye gidecektim ama biraz can sıkıntısındanmı artık neden bilmiyorum. Arkadaşın birisi talip oldu bende sattım. Şimdi kara kara düşünüyorum ne alacam diye. Ama alan arkadaşada durumu izah ettim artık o götürecek sanayiye. Herhalde bende radyatörü boşu boşuna değiştirdim gibi geliyor.