Şu ilan hakkında yardımcı olurmusunuz

Servet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zentopiax

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aynen hocam bu araç piyasanin 10 altına satiliyorsa ve siz en az 5 sene satmam diyorsaniz bence alinir.

• Beğen
Tepkiler: zentopiax

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Son karar sizin ama bence başka tercihlere yönelin boya var diyosunuz yanlarda değişmiş olabilir komple kapılar bide araç 70000 yaklaşmış ağır bakımları geliyor artı galeri satıcı hiç bakım yaptırmadan satışa sunarlar allah gönlünüze göre versin inşaallah

zentopiax

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Kısmetinizi arıyorsunuz, belki baktığınız ilk aracı alırsınız , belki de 10 araba gezer alacağınız aracı bulamazsınız. Bu iş kısmet işi... araç güzel görünüyor. Göçük olan yerin boyasında sorun yoksa düzeltiyorlar. Düzelmezse de ya öyle binersiniz ya da boyatırsınız.

• Beğen
Tepkiler: husooz

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Servet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adamla konustum yarin allah izin verirse arabayi alicam :) arabada biseye gozum takildi teyibin uzerindeki yerde ışık yanmiyo ismini unuttum o panelin bu bu arabanin edition oldugunumu gösteriyo :/

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

Bu konuda laf cambazligi yapanlara cok denk geldimde kardesim yanlis yazmis falan diyo ilan hala business duruyo bi aydir :D malum uzak yer :D

Son düzenleme:

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Araç alım ve satım biraz sabır işi..Aceleye gelmez..Bir çok kişi araç satıyor ama dürüstünü bulmak zor..İnşallah hayırlısı hangisi ise o olur..1. ilan ile 2. ilan arasında 2.ilan ağır basıyor tabi..Km. ve hasar bakımından..8400 gibi bir fark var arada..Bu farka değer diyorsanız hiç düşünmeye gerek yok..Ama araçların km si veya temizliğine bakıpta aldanmayın..Bir expert veya ustaya göstericeksiniz diye tahmin ediyorum..Araç alımı gerçekten zor ama keyifli bir süreç :) ..Hayırlısı hangisi ise o olsun..