Şu ilan hakkında yardımcı olurmusunuz

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Muhakkak Opel servisine gösterin. Özel ya da yetkili ama Opel servisi.

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Servet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar olmadi malesef giresundan samsuna eşimle birlikte sabah 5.30 da ciktik saat 9 30 da samsundaydik ben kredi cekip almayi dusunuyodum hersey cok iyiydi iyi guzel karsilandik taki adamla muhabbet ederken adam nasil alacagimi sorana kadar kredi cekicem abi dedim adam 1 gunde kredi cikmaz o iş olacak iş değil bi bakalim yine ama gibi bişey dedi bizde yıkılmis bir halde bankaya gittik kredi islemlerini baslatmak icin orada müdür 2. Kez kredi işlemine gelemiyomuş nakit istiyor kendileri galerici aramadi bile mal sahibi olan muduru gelmez dedi 2 kere dedi ve olay burda bitti gerçekten çok üzüldüm hayirlisi ama müdür beni kanser etti sizce firsat kactimi yoksa başka cikarmi bole temiz araba

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
İnşallah daha temizi de çıkar. Araba hiç biter mi servet bey:) hakkınızda hayırlı değildi bu araç belki. İnşallah içinize sinecek gönlünüze göre bir araç bulursunuz.

Servet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah sağolun

• Beğen
Tepkiler: tuleybihayat

zentopiax

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar olmadi malesef giresundan samsuna eşimle birlikte sabah 5.30 da ciktik saat 9 30 da samsundaydik ben kredi cekip almayi dusunuyodum hersey cok iyiydi iyi guzel karsilandik taki adamla muhabbet ederken adam nasil alacagimi sorana kadar kredi cekicem abi dedim adam 1 gunde kredi cikmaz o iş olacak iş değil bi bakalim yine ama gibi bişey dedi bizde yıkılmis bir halde bankaya gittik kredi islemlerini baslatmak icin orada müdür 2. Kez kredi işlemine gelemiyomuş nakit istiyor kendileri galerici aramadi bile mal sahibi olan muduru gelmez dedi 2 kere dedi ve olay burda bitti gerçekten çok üzüldüm hayirlisi ama müdür beni kanser etti sizce firsat kactimi yoksa başka cikarmi bole temiz araba
Kredi cekip oyle gitmen gerekiyordu servet kardesim..neyse..vardir bunda da bir hayir

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
zentopiax katılıyorum..Bu tip alımlarda ben krediyi çekerim,nakit ile satıcıya gidierim,istediğim gibi pazarlığımı yaparım..En azından faizin bir bölümünü indirimden karşılarım..Tabi bunlar kısmet meselesi..Kısmet bu araç değilmiş diyelim..

• Beğen
Tepkiler: zentopiax