stepne hakkında ?

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: stepne hakkında ?

Lazım olduğunda sorunsuzca kullanabilirsiniz. Stepne 16" ancak yanak yüksekliği fazla olduğundan çapı bizim normal lastiklere neredeyse eşit.

Kafanıza takmayın, aracınızdan keyif almaya bakın. Önemsiz bir detay. Hatta düşündüğünüzde daha bile iyi, kırk yılda bir lazım olacak stepne için normal lastik kadar yer ayırmak, yer kaybından başka bişi değil. Ayrıcada gereksiz ağırlık.

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cevaplarinz icin tskler arkadaslar evet bisiklet lastigi gibi ince ustunde 16 inclik yaziyo cikardm takili lastign yanina koydum arasnda rahat 5 10 cm yukseklik farki var onu taknca taktgm tarafta cokme bi dengesizlik olmaz mi icim hc rahat etmedi siznkide oylemi tskler :mad:

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firakog link' Alıntı:
Cevaplarinz icin tskler arkadaslar evet bisiklet lastigi gibi ince ustunde 16 inclik yaziyo cikardm takili lastign yanina koydum arasnda rahat 5 10 cm yukseklik farki var onu taknca taktgm tarafta cokme bi dengesizlik olmaz mi icim hc rahat etmedi siznkide oylemi tskler :mad:
Çapı küçükse tabiki araç o tarafa doğru yatacaktır, ancak burada amaç ilk lastikçiye varabilmek. Yani sorun yok, takılmayın....

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Çapı küçükse tabiki araç o tarafa doğru yatacaktır, ancak burada amaç ilk lastikçiye varabilmek. Yani sorun yok, takılmayın....

Tesekkur ederim cevabniz icin sikinti olmaz diyorsaniz oyledir insallah zamani gelipte denersek gorecegiz
+1

ebony

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firakog link' Alıntı:
Tesekkur ederim cevabniz icin sikinti olmaz diyorsaniz oyledir insallah zamani gelipte denersek gorecegiz
+1

Denedim, sorunsuz çalışıyor. Bir tarafa yatma falanda hissetmedim. Zaten idareten konmuş birşey.

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ebony link' Alıntı:
Denedim, sorunsuz çalışıyor. Bir tarafa yatma falanda hissetmedim. Zaten idareten konmuş birşey.

Tskler yani sizdeki stepnde 16 lik demi bendeki gb

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayatımda ilk defa böyle bır seygöruyorum duyuyorum.

Butun markaların stepneleri bızımkıler gibi bisiklet lastigi midir?

O ne rezilliktir anlamadım. Resmen ufacık ve ıncecık bı lastik koymuslar . Ayıp.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BİLDS link' Alıntı:
Hayatımda ilk defa böyle bır seygöruyorum duyuyorum.

Butun markaların stepneleri bızımkıler gibi bisiklet lastigi midir?

O ne rezilliktir anlamadım. Resmen ufacık ve ıncecık bı lastik koymuslar . Ayıp.
yeniler genelde öyle markadan markaya değişir ama durum genelde böyle 80 km ile de sorunsuz gidiyor denedim ben geçici koyulmuş birşey zaten

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
yeniler genelde öyle markadan markaya değişir ama durum genelde böyle 80 km ile de sorunsuz gidiyor denedim ben geçici koyulmuş birşey zaten

Iste dostm koyuyorlar bari 17 inclgn incesni koysalarda zorumuza gitmese

aeozbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dün sağ ön lastiğe çivi girmiş patlamış. Tabi değiştirmek zorunda kaldım stepne ile. Stepne dediğimiz motorsiklet lastiğinin 5 bijonlu oluşu. Buraya kadar herşey güzel. Asıl sıkıntı söktüğüm lastiğin stepne yerine oturmaması. Benim lastik hancock 17 inch, stepne continental 16 inch. Bagaja bile zor sığdı söktüğüm lastik. Yani uzun yolda başınıza gelirse, ya da bagajınızda bavullarınız varsa patlak lastiği ne yaparsanız durumu sıkıntılı bir durum. Lastik bütün bagajı kaplıyor.