stepne hakkında ?

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: stepne hakkında ?

Valla bıcok konuda Opel Astrama laf soyletmedım ama şu stepne hakkında ne deseler haklılar.

4 tekerlekli motorlu araclar icat edildiginden berı boyle bır rezalet görülmüş duyulmuş degıldır.

Hani öyle bı gıcık kaptım ki şu olaya aracı almadan görsem benı aractan da opelden de anında sogutabılırdı. iyi ki görmemişim de vazgecmemişim.

Holiganguc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.since1910.net

Ama 2005 sonrası birçok araçta stepneler bu şekilde.En yakın lastikçiye kadar idare edecek şekilde bence daha çok yer kaplamasından iyidir.Ancak istepneye bir zarar gelse nasıl yenisini alacağız ve fiyatı nedir bilinmez...

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

BİLDS link' Alıntı:
Valla bıcok konuda Opel Astrama laf soyletmedım ama şu stepne hakkında ne deseler haklılar.

4 tekerlekli motorlu araclar icat edildiginden berı boyle bır rezalet görülmüş duyulmuş degıldır.

Hani öyle bı gıcık kaptım ki şu olaya aracı almadan görsem benı aractan da opelden de anında sogutabılırdı. iyi ki görmemişim de vazgecmemişim.
Yeni araçların tümünde bu şekilde sanırım hocam. Geçen bir A3 de görmüştüm. Söylediğiniz gibi sanki arabanın arka kısmı daha aşağıda gibiydi. Yaklaştım baktım audi markası jantın üzerine de kazınmış. İpince lastik. O kadar da kötü bir görüntü. Opel için geçerli olmasa gerek bu politika...

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Re: stepne hakkında ?

Bazi araclarda ornegin bmw'lerin bazi serilerinde stepne hic yok bile cunku lastik patlasa bile belli bir hizda yola devam edebiliyorsunuz.

Artik maliyet her zaman on planda oluyor biliyorsunuz :) bence cok takilmamak lazim diye dusunuyorum.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir önceki aracım Astra H idi ve onda da ince stepne vardı, hatta simit LPG uyguladığım için ince stepne benim için tam bir avantaja dönmüştü (bagajda yer kaplamaması açısından)

şimdiki yeni Astra'mda da ince stepne var, aslında ben bunu hiç dert etmiyorum ama çıkan lastiğin stepnenin yerine oturmaması tam bir facia. Yağmurlu bir havada sökmek zorunda kalırsak, çamurlu lastiği tertemiz bagaja nasıl koyacağız?Allahım sen koru yarabbim  special_prayer

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu konuyu opel türkiyeye yazmıstım nihayet bu hafta arandım lastıklerımızın 16 inçlik olmasının normal oldugunu idare amaclı sureklı kullanmak için olmadıgını yanı bu konuda bı sıkıntı olmadıgını soyledıler bende olurmu oyle sey 17 ınclık araca nasıl 16 ınclık lastık koyarsınız dedım ama standartlar artık boyleymıs idare edecek kadar goturmesı için böyleymiş artık ne diyelim bi sorun bi sıkıntı cıkmaz dedikleri için en azından kandırlmadıgım için mutluyum ve huzurluyum  special_Yeah