standart donanımlı astra h mi?yoksa full donanımlı astra g mi?

standart donanımlı astra h mi?yoksa full donanımlı astra g mi?

• Kullanılan toplam oy
    76

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rica ederim sadece verdiğiniz paranın karşılığında aklınızdan geçen aracı almış olmanız için yazdım.Umarım yanlış anlaşılmamışımdır.;)

yo yo yanlış anlamadım. tam tersine duyarlılığınız hoşuma gitti 2004-2005 model astra g kasayı o zaman şöyle mi sıralıcaz?
1) elegance
2) enjoy
3) comfort
4) essentia diyebilir miyiz?

ve bu modeller arasındaki donanım farkı nedir? bir de yukarıda yazdığım aracın fiyatı nasıl sizce? bu haftasonu bakmaya gideceğim. hoşuma gitmeyen tek yönü lacivert olması.

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
eğer bulabiliyorsanız temizinden 2000 edition. G kasada üstüne tanımam. ben çok aradım bulamadım sonra kısmet H kasa oldu...hayırlısı olsun

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
yo yo yanlış anlamadım. tam tersine duyarlılığınız hoşuma gitti 2004-2005 model astra g kasayı o zaman şöyle mi sıralıcaz?
1) elegance
2) enjoy
3) comfort

ve bu modeller arasındaki donanım farkı nedir? bir de yukarıda yazdığım aracın fiyatı nasıl sizce? bu haftasonu bakmaya gideceğim. hoşuma gitmeyen tek yönü lacivert olması.

5 olarak Classic'i ekle hiç bir donanım yok :)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1) elegance
2) enjoy
3) comfort

2004-2005 değilde,2003-2004 diyelim.Çünkü 2004 ten sonra çıkan Astra G ler classic olarak geçiyo ve de donanım ve malzeme kalitesi olarak bir hayli çıplak durumdalar.
2003-2004 lerde dediğiniz gibi
Elegance
Njoy
Comfort
Club
Start dite sıralayabiliriz.
Elegance larda
6 hava yastığı,
yol bilgisayarı,
Dijital klima,
Yağmur sensörü,
CDR500 CD çalar teyp(sadece 04 lerde),
ısıtmalı elektrikli yan aynalar,
kendiliğinden kararan iç dikiz aynası,
Deri direksiyon simidi,
çelik jant,sis farı
Njoy da
yukarıdakilerden
6 hava yastığı yerine 2 hava yastığı var,
Dijital klima,
Yağmur sensörü,
kendiliğinden kararan iç dikiz aynası, yok diğerleri var.
Comfort da
Njoy un biraz boşu

şimdi baktım sanki astra G fiyatları biraz artmış gibi ama 18000TL nin üzerine çıkabiliyorsanız kesinlikle 04 elegance derim eğer çıkamıyorsanızda 2001 model Edition güzel olur

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Donanımsız bi H kasa alacağıma, full bi G kasayı tercih ederim şahsen. Eğer uzun süre kullanacaksanız, acele etmeyin ve temiz bi G kasa Elegance bulmaya çalışın, bence çok memnun kalırsınız.

Tekrar bi G kasa alacak olsam, 2003-2004 Elegance bulmaya çalışırım.

Bu arada G kasanın ikinci eli halen değerlidir.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Donanımlı astra h le gene aynı full e sahıp g yı karsılastıralım o zaman nasıl olur ;)

kajmerhan03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Donanımlı astra h le gene aynı full e sahıp g yı karsılastıralım o zaman nasıl olur ;)

bence karşılaştırmakta bir sakınca yok gibi ESP+plus,IDS+plus paket,dışında Astra G elegancenin pek bir geri kalır yanı yok astra cosmo dan.Hele ki yurt dışındaki astra g lerle karşılaştırırsak (özellikle Almanya ve İngiltere) feci derecede dolular