SprintBooster

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: SprintBooster

UNS link' Alıntı:
Bence alınmalı ve asla paraniz bosa gitmez, benim aracıma binen herkes farkı hissetti... Ama ona o kadar vereceğime üzerine koyar yazılım yaptırırım dıyorsanız  045thumbsup 045thumbsup :)
aracin gaz tepkileri sprintbooster acik ve kapaliyken test yapip video ya kaydetme sansiniz varmi olursa cok guzel olur merak ediyorum ise yarayabilir ama 600-700 tl lik bir alrt kesinlikle degil bence

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birde s.b açık konumda iken gaz pedalının yarısından sonraki tepkilerini merak ediyorum bende. Gaz pedalına yarım basıp araç sabit hıza ulaştığında dip gaz yapınca araç ne tepki veriyor? Fark illaki var. Ancak o fark iddia edilen gibi gaza bastığım an ile aracın bunu algılaması arasında geçen sürenin kısalması mı yoksa gaz pedal konumuna göre kelebeğin açılma değerinin değişmesi mi bunun tamamen açıklığa kavuşması lazım.

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

astraowner link' Alıntı:
aracin gaz tepkileri sprintbooster acik ve kapaliyken test yapip video ya kaydetme sansiniz varmi olursa cok guzel olur merak ediyorum ise yarayabilir ama 600-700 tl lik bir alrt kesinlikle degil bence
Memnuniyetle yaparım, ama sunu belirteyim ki s.b. aracı alt devirlerde inanılmaz canlandırıyor. 120 km/h den sonra çok fazla bir faydasını beklememek lazım, sadece dipgaz i daha çabuk algılıyor...