Sport'a Cosmo fari.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sport'a Cosmo fari.

Makyajlı ledlerinin takılması zor sonradan takılanlar düşme yapıyor.Deneyebilirsiniz ancak sorun çıkarma olasılığı fazla.Googleda aratın deneyen çok var ama tam uyum sağlatamadılar.

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben sadece ledleri söküp takmaktan bahsetmiyorum  kendi farımı söküp ledli farı komple takmaktan bahsediyorum sizce sorun olurmu

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sport farı takmak kendi farınızın yerine masraflı olur o kadar uğraşmaya değmez bence sadece ledler için.Ancak eğer makyajlı kasa farları uygunsa ve aynıysa hiç bir sorun olcağını sanmıyorum ama yinede masrafı fazla olucaktır.Onun yerine far içi ledler var u şeklinde veya çizgi şeklinde onlardan kullanmak daha iyi olabilir.

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sport'a cosmo farı taktığımızda far yükseklik ayarı çalışmıyor demişsiniz ama burda da eski far yükseklik motorunu takarsanız çalışır diyor hangisi doğru?"Mercek modifiyesi yaparsanız yükseklik ayarı kaybolur bilgiside yanlıştır. Normalde far yüksekliği ayarlandıkça içerideki parlak reflektör kısım hareket eder. Mercek modifiyesindede mercek bu bölüme takıldığı için yükseklik ayarlandıkça mercek yukarı aşağı hareket eder yükseklik ayarı eskisi gibi çalışmayı sürdürür".

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Farın yükseklik ayarını yapan motorlar ikiye ayrılır. Normal farları kontol eden motorlar SERVO motorlardır ve içeriden elle kumanda edilir. Mercekli farlardaki motorlar ise STEP motorlardır ve far yüksekliğini otomatik olarak yaparlar. Bu sebeple eğer aracınızın orjinal mercekli farlarından temin ederseniz. Eski farlarınızın motorlarını takmanız gerekir. Aksi taktirde yükseklik ayarı çalışmayacaktır.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Kafam Bu Konuda ևok Karışıyo  ևünkü Cosmo Farı Takıcam Aracımı Bulabilrsek

şimid Ben xenon falan düşünmüyorum h7 xenon effect halojen ampül takıcam geçicem şimdi bu cosmo farı benim aracıma olur mu olmaz mı ?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

mrt54 link' Alıntı:

şimid Ben xenon falan düşünmüyorum h7 xenon effect halojen ampül takıcam geçicem şimdi bu cosmo farı benim aracıma olur mu olmaz mı ?

Merceksiz ampul takmayın lütfen :)) Karartmalı iç dikiz aynam olmadığından arkamdan gelen, farı ayarsız halojen xenon ampüllülerin hayatını karartasım geliyor :)))

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:

Murat olur hacı yaa bı mercek degsımı ıle geceyı gunduz gıbı yaparsın bende bakıyorum uygun fıyatlı cosmo far buldgıum gıbı yapıstırcam

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

spitemre link' Alıntı:
Murat olur hacı yaa bı mercek degsımı ıle geceyı gunduz gıbı yaparsın bende bakıyorum uygun fıyatlı cosmo far buldgıum gıbı yapıstırcam

Kardeşim Mercek değişimi ne ya :(

Ben şimdi 2 tane cosmo farı bulsam bunları hiçbir işlem gerektirmeden benim araca takabilirmiyim h7 halojen ampül kullanıcam Tak fişi Çalıştır yok mu ?

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Kardeşim Mercek değişimi ne ya :(

Ben şimdi 2 tane cosmo farı bulsam bunları hiçbir işlem gerektirmeden benim araca takabilirmiyim h7 halojen ampül kullanıcam Tak fişi Çalıştır yok mu ?

Sadece kısaları kullanabılırsın kardesım uzunların olmaz mutlaka ve mutlaka h7 veya bxenon mercek degsımı sart uzunlar ıcın yoksa dedgın gıbı olsa sımdıye coktan cosmo farlarım vardı ;) ;)