Sport'a Cosmo fari.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sport'a Cosmo fari.

kürsad link' Alıntı:
İnternette şu ilan dikkatimi çekti. İstediğin marka xenon takmayız falan filan diyor. Ama mercek uygulaması için düşünülebilir sanki.

http://www.sahibinden.com/ilan/hizmet-vasita-hizmetleri-oto-elektrik-servisi-2012-model-opel-astra-j-bi-xenon-mercekli-far-uygulamasi-118809409/detay/

Bir dövmediği kalmış ilanda.  ???
Bu adam isterse dünyanın en iyi uygulama merkezinin sahibi olsun, ben yinede bu kadar büyük egolu bir işletme sahibine para kazandırmamayı tercih ederim.  ::)

Müşteri her zaman haklıdır.  ;)

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Bir dövmediği kalmış ilanda.  ???
Bu adam isterse dünyanın en iyi uygulama merkezinin sahibi olsun, ben yinede bu kadar büyük egolu bir işletme sahibine para kazandırmamayı tercih ederim.  ::)

Müşteri her zaman haklıdır.  ;)

İlan çok farklı  :) ևakma xenonlara karşıyım. Eğer çıkma Cosmo farı bulabilirsem direk onun üzerinden dönüşüm yapabilirim diye bir düşünce vardı. Sonra bu ilanı görünce biraz şaşırdım. Acaba olur mu dedim.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilanın sonuna aracınız ne olursa olsun bu şekliyle muayeneden geçmez yazmayı unutmuşlar :;) :)

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
ilanın sonuna aracınız ne olursa olsun bu şekliyle muayeneden geçmez yazmayı unutmuşlar :;) :)
satıcıyı savunduğumdan değilde, bu şekilde neden muayeneden geçemez? gerçekten bilgim olmadığı için soruyorum.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
satıcıyı savunduğumdan değilde, bu şekilde neden muayeneden geçemez? gerçekten bilgim olmadığı için soruyorum.

Sanıyorum far yıkama sistemi olmadığı için. Xenon farı olan araçlarda far yıkama sistemi olması zorunlu.

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Sanıyorum far yıkama sistemi olmadığı için. Xenon farı olan araçlarda far yıkama sistemi olması zorunlu.

Evet far Yikama sistemi bulunmayan xenon farkı araçlar ve meeceksin xenon kullanan araçlar muayeneden ağır kusurlu olarak cikiyor

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Yani mantıken Cosmo farı taksak muayeneye giderkende merceğin ardındaki ışık kaynağını xenon'dan sarıya çevirsek sorun olmayabilir? Sonra yine orjinal xenonlarını takarız. Hmm. Ne kadar sahtekarca bir fikir, nıhahahahaha. (:)