sport için bir soru

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar. 2012 temmuzda bir arkadaşım beyaz sport stil paketli sunrooflu astra j aldı. ancak garibime giden sportlarda köpekbalığı sırtı anten yokmu. arkadaşda normal anten varda.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: sport için bir soru

Shark anten sadece makyajlı kasalar ile Cosmo ve Sport donanıma özel olarak geliyor. (Orjinal navigasyon olmaksızın)

Makyajsız kasalarda ise sadece araçta orjinal navigasyon (CD500, CD600) varsa o zaman shark anteniniz oluyor.

Yani araç hem makyajsız hemde orjinal navigasyonsuz ise normal anten ile gelir.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler. ben sportların hepsinde var sanıyordum. peki sonradan taktırmak mümkünmü? radyonun çekim kalitesine etkisi varmı?

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
teşekkürler. ben sportların hepsinde var sanıyordum. peki sonradan taktırmak mümkünmü? radyonun çekim kalitesine etkisi varmı?

Yok sadece görüntü olarak değişiklik katıyor diyelim. Bende Shark anten var radyo her yerde çekmiyor. Çekim kalitesi olarak ben normal antenlerden pek bi farkını göremedim.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Rica ederim.

Sonradan taktırmanız mümkün. Yetkili servisler bu uygulamayı yapıyor ama tavan döşemesi söküldüğü için zamanla döşemenin sarkma tehlikesi var.
Ayrıca Shark anten taktırdığınızda radyo çekim kalitesi 50% oranında azalacaktır. (Yetkili servisin verdiği bilgi) İstanbul gibi büyük şehirlerde pek sıkıntı yaşamadan yinede radyo kullanılıyor ama Antalya'da çekim kalitesi açısından uygulama sonrası daha fazla etkilenirsiniz.

Yanlış hatırlamıyorsam fiyat olarak da 350-400 TL gibi bir ücreti vardı.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler. gereksiz birşey demekki. peki krom çıta çerçeveyi nerde yaptırmalıyım servistemi yoksa dışarda biyerdemi? servis tuzlu fiyat isteyecektir, dışarda 200-250tl arası yaptırmak mümkünmü? uygulama basitse netten sipariş versem kendim takabilirmiyim?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler. gereksiz birşey demekki. peki krom çıta çerçeveyi nerde yaptırmalıyım servistemi yoksa dışarda biyerdemi? servis tuzlu fiyat isteyecektir, dışarda 200-250tl arası yaptırmak mümkünmü? uygulama basitse netten sipariş versem kendim takabilirmiyim?

Krom çıta konusunda Titiz Nikelaj hakkında hiç olumsuz yorum duymadık. Aksine inanılmaz bir müşteri memnuniyetleri söz konusu hemde uygun fiyata.
Uygulaması da çok basit. Kargo ile size yapıştırılmaya hazır olarak geliyor. Arka kısımda bulunan çift taraflı bantın kağıdını çıkartıp direk yapıştırıyorsunuz.
Hiç bir ekstra bilgi ve ustalık gerektirmiyor. Yeter ki yapıştırmadan önce yapışacağı yüzeyi alkol yada benzeri ürünlerle iyicene temizleyin.
Forumda Titiz Nikelaj diye arama yaparsanız kendilerinin iletişim bilgilerine ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Krom çıta konusunda Titiz Nikelaj hakkında hiç olumsuz yorum duymadık. Aksine inanılmaz bir müşteri memnuniyetleri söz konusu hemde uygun fiyata.
Uygulaması da çok basit. Kargo ile size yapıştırılmaya hazır olarak geliyor. Arka kısımda bulunan çift taraflı bantın kağıdını çıkartıp direk yapıştırıyorsunuz.
Hiç bir ekstra bilgi ve ustalık gerektirmiyor. Yeter ki yapıştırmadan önce yapışacağı yüzeyi alkol yada benzeri ürünlerle iyicene temizleyin.
Forumda Titiz Nikelaj diye arama yaparsanız kendilerinin iletişim bilgilerine ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.
mert bey bu nikelajın fiyatı ne kadardı?ben de düşünüyorum yaptırmayı.
edit:http://www.titizkromtuning.com/U_30...n-krom-cam-cercevesi-12-parca-paslanmaz-celik bu site dediğiniz site mi acaba?