sorun söyleyin çözeyim

attila

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Gökhannn. benim sorunum düşük hizda frene basarken abs devreye giriyor yani 20 km altı balatalar değstikten sonra oldu acaba balatalaran mı teşekkür ederim

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba üstad,

İmzamdaki aracıma Ledli gündüz farı takdırmak istiyorum ama en işe yarayanı en makul fiyata..
Aracın sisteminde arızaya sebeb olmayacak
en azından 150-200 mt den farkedilebilecek
Park lambaları ile birlikde yanacak ve Farlar yanınca sönecek..

Sorularım;
Kaç kablolu olmalı? Röle gerekir mi? her bir far Kaç watt olmalı? Azami fiyat ne olabilir?

Şimdiden teşekkürler..

Selamlar, ben aşağıdaki ürünü aldım. Aksesuarcıda bakarak aldım, diğerleirnin yanında bariz ben burdayım diyen bir ürün. Kabloları sigortası kutudan çıkıyor, 3 kablolu, 3. kabloyu fara bağlıyorsunuz röle gerektirmeden far yanınca kendisi sönüyor. Kısa far veya sise bağlamanıza gerek yok, iyi bir elektrikçi araç çalışınca çalışacak şekilde ayarlayabilir. Normal far yanınca söner. İmzamda resmi var.

hepsi burada linki -->>

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 astra edition jack girişini nasıl kullanırım...

Arka bozuk para konulcak bölümünü çekerek çıkartın.Ebay dan sipariş edeceğiniz parçayı takın.
Jack_mounted.jpg

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu video yu zaten biliyorum ama göstergenin ampulünü arıyorum.Her yere sordum yok diyorlar

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Selamlar, ben aşağıdaki ürünü aldım. Aksesuarcıda bakarak aldım, diğerleirnin yanında bariz ben burdayım diyen bir ürün. Kabloları sigortası kutudan çıkıyor, 3 kablolu, 3. kabloyu fara bağlıyorsunuz röle gerektirmeden far yanınca kendisi sönüyor. Kısa far veya sise bağlamanıza gerek yok, iyi bir elektrikçi araç çalışınca çalışacak şekilde ayarlayabilir. Normal far yanınca söner. İmzamda resmi var.

hepsi burada linki -->>

Aylardır öğrenmeye çalıştığım konu şimdi sayende açıklığa kavuştu.. Fiyat da oldukça makul..
TEŞEKKÜRLER....

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2013 kangoo aldık geçenlerde. şimdilerde bir sorunumuz var yardımcı olursan sevinirim. geri vitese takıyorsun sağ sinyal lambası hafif yanıyor. sağ sinyali açıp frene basıyorsun bu seferde sinyal sesi azalıp yanıp sönme hızı düşüyor. arka stobu söktüm kablolarına baktım şase alma durumu yok. neden yapabilir?