sorun söyleyin çözeyim

dj_abdullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bende 2009 opel astra enjoy sedan var dun arabayı sabah calıstırdım egzoz emisyon ısıgı denilen sarı bir ısık yandı ayrıca araba rolantide calısırken sallamaya basladı ve ilk gazı bastıgımda sallayarak yiyor gazı motor sallanıo resmen sorun ne olabilir ayrıca yag değişirken bujileri değiştirmemiştim bir soraki yagda değiştiririm diye sorun bijilerde olabilirmi bi zahmet ilgilenirseniz...

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bende 2009 opel astra enjoy sedan var dun arabayı sabah calıstırdım egzoz emisyon ısıgı denilen sarı bir ısık yandı ayrıca araba rolantide calısırken sallamaya basladı ve ilk gazı bastıgımda sallayarak yiyor gazı motor sallanıo resmen sorun ne olabilir ayrıca yag değişirken bujileri değiştirmemiştim bir soraki yagda değiştiririm diye sorun bijilerde olabilirmi bi zahmet ilgilenirseniz...

ateşleme arızası.Ateşleme bobini değişecek

dj_abdullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim aynen oleymiş 3. obinde ateşleme arızası varmıs 200 tlye hallettik işcilik parca dahil

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
:D yardımcı olurum.....

Merhaba üstad,

İmzamdaki aracıma Ledli gündüz farı takdırmak istiyorum ama en işe yarayanı en makul fiyata..
Aracın sisteminde arızaya sebeb olmayacak
en azından 150-200 mt den farkedilebilecek
Park lambaları ile birlikde yanacak ve Farlar yanınca sönecek..

Sorularım;
Kaç kablolu olmalı? Röle gerekir mi? her bir far Kaç watt olmalı? Azami fiyat ne olabilir?

Şimdiden teşekkürler..

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba üstad,

İmzamdaki aracıma Ledli gündüz farı takdırmak istiyorum ama en işe yarayanı en makul fiyata..
Aracın sisteminde arızaya sebeb olmayacak
en azından 150-200 mt den farkedilebilecek
Park lambaları ile birlikde yanacak ve Farlar yanınca sönecek..

Sorularım;
Kaç kablolu olmalı? Röle gerekir mi? her bir far Kaç watt olmalı? Azami fiyat ne olabilir?

Şimdiden teşekkürler..

röle gerekicek.sis lambaları veya başka bir bağlantıya paralel çekilmesi lazım.Hangi şehirdesiniz ?