Sony zperİa z2

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Sony Xperia Z2 telefonumun pin kodunu (ekran koruma)unuttum. pin kodu 4 hanemi olmak zorunda. ben 5 hane girdim diye hatırlıyorum. pin kodunu kırmanın bir yolu varmı.

Acil yardımlarınıza ihtiyacım var.

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Müşteri hizmetlerini arayıp puk numaranızı öğrenin. Arka arkaya pin numaranızı yanlış girdiğinizde puk numarası isteyecek.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Müşteri hizmetlerini arayıp puk numaranızı öğrenin. Arka arkaya pin numaranızı yanlış girdiğinizde puk numarası isteyecek.

Açılışdaki pin kodunu değil, ekran korumadaki pin kodunu unuttum. Telefon açık şuanda ekran kilidini açamadığımdan sadece gelen aramalara cevap verebiliyorum.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 3 saatlik deneme sonucunda şifreyi buldum. Mutlu SON.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 3 saatlik deneme sonucunda şifreyi buldum. Mutlu SON.

Geçmiş olsun :) Android cihazlarda şifre peşpeşe uzun bir süre yanlış girilirse, telefonun gmail adresi ve onun şifresini istemesi lazım.. Benimde başıma 1 kere gelmişti gmail şifremide unutmuştum çözümüm telefonu sıfırlamak olmuştu :)

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun :) Android cihazlarda şifre peşpeşe uzun bir süre yanlış girilirse, telefonun gmail adresi ve onun şifresini istemesi lazım.. Benimde başıma 1 kere gelmişti gmail şifremide unutmuştum çözümüm telefonu sıfırlamak olmuştu :)

Berkay telefonu da sıfırlayamıyorsun. 10 kere yanlış girdikten sonra, heryanlış girmede 30 sn bekletiyor. rastgele girerken tesadüfen buldum. fakat sallayarak girdiğim için ne girdiğimi bilmediğimden şifreyi değiştiremedim. telefonu sıfırlamak istediğimde yine şifreyi sordu. 2. defasında bilinçli bi şekilde bulduk. bu güzelim pazar gününde 3 saatim boşa gitti.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berkay telefonu da sıfırlayamıyorsun. 10 kere yanlış girdikten sonra, heryanlış girmede 30 sn bekletiyor. rastgele girerken tesadüfen buldum. fakat sallayarak girdiğim için ne girdiğimi bilmediğimden şifreyi değiştiremedim. telefonu sıfırlamak istediğimde yine şifreyi sordu. 2. defasında bilinçli bi şekilde bulduk. bu güzelim pazar gününde 3 saatim boşa gitti.

açılamayan telefonlara format atmak için genelde iki üç tuşa basarak format atmak için bir tuş kombinasyonu olur. sizin telefon açılmıyor değil ama böyle bir durumda kaldığınızda yine kullanabilirsiniz. forumlarda gerekli açıklamalar vardır sanırım.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
açılamayan telefonlara format atmak için genelde iki üç tuşa basarak format atmak için bir tuş kombinasyonu olur. sizin telefon açılmıyor değil ama böyle bir durumda kaldığınızda yine kullanabilirsiniz. forumlarda gerekli açıklamalar vardır sanırım.

Aynen üç tuşla yapmıştım ama 2012'de yapmıştım çok uzun zaman oldu :) en son G3 kullanırken telefon sürekli yeniden başlıyordu yine onuda tuş kombinasyonları ile sıfırlayarak düzeltmiştim :)