Sonunda Xenon Farlarımı Taktırdım :)

thskt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hava yağışlı olduğundan o kadar da net çıkmadı ama aydınlatma yine de iyi. Markası da PROVISION XENON KID - Galiba 6000K :)

dsc03310h.jpg

dsc03309y.jpg

Bu resimde çekerken dağılmalar oldu.Yoksa normalde dağılma çok yok. Bi ara yine ayara girecek tabiki.
dsc03308ox.jpg

Son düzenleme:

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun...
ama ben yine sarı farları tercih ederim gözü daha çok yoruyor bunlar uzun yolda

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun...
ama ben yine sarı farları tercih ederim gözü daha çok yoruyor bunlar uzun yolda

bence tam tersi beyaz far gece insana gündüz hissi verdiğinde uyku getirmiyormuş ve göz bebeklerinin kısılmasını engelliyormuş. tam detaylıda bilemiyorum duyduklarım bunlar.

neyse kulaktan duyma bunlar tabi.
Sedat senin arabayı sanki geçen gün mersin dönüşü gördüm.
önümde gidiyordu. bayağı takip ettim. acaba senmiydin. aynı senin arabaya benziyordu. gerçi tek sende yoktur bundan ama o da senin araba gibi diriydi.

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence tam tersi beyaz far gece insana gündüz hissi verdiğinde uyku getirmiyormuş ve göz bebeklerinin kısılmasını engelliyormuş. tam detaylıda bilemiyorum duyduklarım bunlar.

neyse kulaktan duyma bunlar tabi.
Sedat senin arabayı sanki geçen gün mersin dönüşü gördüm.
önümde gidiyordu. bayağı takip ettim. acaba senmiydin. aynı senin arabaya benziyordu. gerçi tek sende yoktur bundan ama o da senin araba gibi diriydi.

adana mersin arası çok gidip geliyoruz
ama
araba kısa bir süre önce satıldı...
uk687 gerçekten diri bir arabadır yaşıtlarına göre

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyaz ışık uzumlarda sorun yaratıyor die duymustum

uzunlarda halojen ampul kullanılmaya devam ediliyor diye biliyorum..

bu arada xenon kitlerin fiyatı 100 liraya kadar düşmüş, gittigidiyordan sipariş etmeyi düşünüyorum bende

onur akca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar normal fiyatı bu değil zaten tanıdık olduğu için bu fiyata veriyor. fotoğrafını çektim ama makina arabada kaldı. akşama atarım inş.

sormak istediğim bişey var.

acaba merceksiz olduğu için muayenede sorun çıkarır mı. arkadaşla test ettik. öndeki aracın gözünü almıyor. uzun yolda da selektör vs. yapan olmadı.

kardeşim aynı sıkıntı bendede var nisanda muayene ye gidicem esenyut istanbula,bir arkadasım aracını satmadan once gıttı astra h ile gectı,biri daha gitti leon la o kaldı,bende bol bol dua edıp gidicem:)hafif kusurlu olarak gecıyor gecınce ama gecmeme sebebide ayar olmadıgından olsa gerek :)