Sonunda kurtuldum

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
hayırlı olsun hocam kaça verdin bide senin araç kaç km de ? buarada vectra piyasada model fiyat olarak düşünürsen bulup bulabileceğin en kalite araçtır. seninki şanssızlık olmuş biraz bendede 2,0 t var biliyosun ama ben daha önce sorunlarımı yazmıştım hatta gereksiz biçok kişi boş boş konuşmuştu. yetkili serviste bobin ve gazcıda gaz ayarı yapıldı ve şuan sorunsuz büyük bi keyifle biniyorum. 2 el şans işi ben ilk sahibinden aldım belkide şansım buydu araç 109000 km benim yıpranmamış herneyse gözünaydın diyelim tekrar...

29 a galeriden güzel arabaydı o jant egzos vs.

delikanlim9294

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 03:00 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 02:54 ----------

[/COLOR]

Geçenlerde şikayet ettiler beni çöp araba alıyosunuz dediğim için. Şimdi bu arbadaş 20bin liraya sattı arabasını, alan kişi sorunu bildiği için 2-3bin liraya kusursuz hale getirecek arabayı, sonra 27-28bin liraya satacak :D

20 değil 26 ya sattım arkadaşım.ayrıca sorun demişsin sorun falanda kalmadı arabada.bitek kendini mi uyanık zannediyosun

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 03:00 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 02:54 ----------

20 değil 26 ya sattım arkadaşım.ayrıca sorun demişsin sorun falanda kalmadı arabada.bitek kendini mi uyanık zannediyosun

"sattım kurtuldum ve bir daha vectra mı asla" ibaresi arabanın iflah olmayacağına yönelik bir ifadedir. Arabanın iflah olacağını düşünsen satmazdın zaten. Kendim yeterince uyanık insanım, dürüst insanla çakalı ayırt edebiliyorum ne mutlu ki. Hayatımda hiç haşat arabaya binmediğimdendir ki hep sattığım arabaları özlerim ama yeni aldığım arabanın bir tık daha üstün olmasıyla avunurum, insandan insana fark ediyor işte...

delikanlim9294

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-vectra-2.0-turbo-175-bg-188897139/detay
arkadaşa hiç yakıştıramadım.
alan kişi 10 bin km sanayiye girmeyecek demiş inşallah doğrudur...
Neyi yakıştıramadın anlamadım.arabaya tam 11 milyar masraf ettim niye gitsinki sanayiye.ustalarla çay içmeye mi yoksa çıraklık etmeye mi.ben kimseye zorla bişey satmadım.adam samsundan geldi expertiz yaptırdı aldı gitti.banada dua etti.herkes kafasına göre yorum yapmasın

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 03:11 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 03:04 ----------

"sattım kurtuldum ve bir daha vectra mı asla" ibaresi arabanın iflah olmayacağına yönelik bir ifadedir. Arabanın iflah olacağını düşünsen satmazdın zaten. Kendim yeterince uyanık insanım, dürüst insanla çakalı ayırt edebiliyorum ne mutlu ki. Hayatımda hiç haşat arabaya binmediğimdendir ki hep sattığım arabaları özlerim ama yeni aldığım arabanın bir tık daha üstün olmasıyla avunurum, insandan insana fark ediyor işte...
İflah olmayacağı için değil soğuduğum için sattım.adam geldi expertiz yaptırıp aldı.samsundan geldi.bişey çıkarsa yol masrafın bana ait dedim.geldi aldı giderkende bana dua etti.ha ben bu durumda enayilik mi ettim bence hayır sadece arabadan soğudum.adamada çok temiz araba sattım.isteyenede numarasını veririm arar görüşür.

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com

herkes turşu alıyor diye bakmayın etrafa fatih araba 11 yaşında normaldir sorunlarının olması, km olmasa bile zamanla eskiyor. sende kasap 1-2 ustanın eline düşsen 2010 bile olsa ağzına ederler arabanın sonrada deli olursun..

bilal dürüst olarak ilan verdi ve sattı aracını ne bir sürüde masraf etti adına üzüldüm 25 e aldı bir sürü harcadı ve 26 ya sattı..

hayırlısı olsun allah gönlüne göre versin herkesin.

hüseyin abide uygun aldı aracı, güzel aracı var. kısmet bu işler..

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkes turşu alıyor diye bakmayın etrafa fatih araba 11 yaşında normaldir sorunlarının olması, km olmasa bile zamanla eskiyor. sende kasap 1-2 ustanın eline düşsen 2010 bile olsa ağzına ederler arabanın sonrada deli olursun..

bilal dürüst olarak ilan verdi ve sattı aracını ne bir sürüde masraf etti adına üzüldüm 25 e aldı bir sürü harcadı ve 26 ya sattı..

hayırlısı olsun allah gönlüne göre versin herkesin.

hüseyin abide uygun aldı aracı, güzel aracı var. kısmet bu işler..

Savaş abi'nin 20 yaşından büyük vectrası niye bozulmuyor abi? Mermerci dayının 20 yaşından büyük 300TD si niye bozulmuyor mesela 600bin kmyi devirdi :D Hor kullanılan, masraftan kaçınılan araba üzüyor.
Ha bu arada adanadaki 2.2GTS 26.400 lira, 25bine bırakıcak yapış al arabayı :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bir araca arkadaşımız söylediği üzere 11 000 TL para harcamış daha ne yapsın? 11 bin para yiyen araç adam olmadı ise iş artık hor kullanmadan ziyade adam olmayacak çocuk işine dönmüş. Olay bu kadar basit. Bende 6000TL harcadım ve hala harcıyorum ama her konta çevirdiğimde hadi bakalım başla ne dert çıkaracaksın diyerek çevirmekteyim.

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
Savaş abi'nin 20 yaşından büyük vectrası niye bozulmuyor abi? Mermerci dayının 20 yaşından büyük 300TD si niye bozulmuyor mesela 600bin kmyi devirdi :D Hor kullanılan, masraftan kaçınılan araba üzüyor.
Ha bu arada adanadaki 2.2GTS 26.400 lira, 25bine bırakıcak yapış al arabayı :D

yok ya bilalide görünce eski araba almaktan vazgeçtim. 2007-2008 laguna privilage bakıyorum ;)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:08 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:01 ----------

Bir araca arkadaşımız söylediği üzere 11 000 TL para harcamış daha ne yapsın? 11 bin para yiyen araç adam olmadı ise iş artık hor kullanmadan ziyade adam olmayacak çocuk işine dönmüş. Olay bu kadar basit. Bende 6000TL harcadım ve hala harcıyorum ama her konta çevirdiğimde hadi bakalım başla ne dert çıkaracaksın diyerek çevirmekteyim.

eski arabanın derdi bitmiyor yapacak bşi yok.

verilen 20 yaşındaki araba şöle böyle, eski arabalar mekanik çoğu yeri, bilinçti kullanıp düzgün bakımlarını yaptırıp doğru tespit ile 1 sene çıraklık yapıp dükkan açan saçma sapan usta diye geçinen çırakların elinde oyuncak haline çevrimediyse bşi olmaz.

örnek : vectranın kaloriferleri ısıtmıyordu, opel elektrciksi tabelası olan bir ustaya götürdüm arabayı 2 saat osuna busuna baktı, kalorifer peteği arızalı değiştirelim dedi ok dedim değiştir, eski peteği sökerkende ağzıburnu yırtmış aliminyum olduğu için, sonra yenisni taktı olmadı, üstüne motorcuya gitti araba motorcu dedi termostattandır dedi, termostat aldım yeni taktık o da olmadı, termostada giden 2 hortum tersmiş yerleri yerlerini değiştirdiler sistem çalıştı, hayırlısı bana giren 1 termostat 1 petek oldu. :):rakir:

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok ya bilalide görünce eski araba almaktan vazgeçtim. 2007-2008 laguna privilage bakıyorum ;)

Abi o arabalar kitap gibi, ağzına kadar dolu donanımlıları var, sol şeritten kapatıp arkadan selektör yapınca ürküyor insan o derece fena far sistemi var :D Temizini bul ömürlük binersin, her serisinde vectra'dan çok daha üstündür lagunalar.