sonunda kurtuldum cok sukurrrr

mustafa35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artik arkadslar su arizasini bu arizasini toplamaktan yorul ve son care satmakta buldum bende opel vectra 2008 1.9 cdti vardi bedavaya verdim ya olsun kurtuldum daha da opel mi aman aman kesinlikle dusunmuyorum dagilmadik yeri kalmadi 3500€ ya sattim bu arada ben yurtdisinda yasadigim icin fiyati buna gitti

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben akıllanmayan kesimde yer alıyorum, gözüm halen Opel'de. ;)

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Ben akıllanmayan kesimde yer alıyorum, gözüm halen Opel'de. ;)
Abi bendende okadar. Corsa'yı sattım (gözüm gibi bakardım o arabaya ) Astra J aldım. Eğer gün gelir nasip olurda model yükseltirsem yine Opel alırım.

Babam 1983 yılında opel Kadett alacaktı parası yetmediği için alamamıştı o zamandan beri Opel tutkunuyum

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben şimdiye kadar Rekord, Kadett, Vectra B, Vectra A, Astra F modellerine sahip olmuş biriyim. Şu an evde 2 Opel var. Sahip olduğum Opel'lerle kayda değer sorunlar yaşadığımı hatırlamam. Rutin bakımlarının zamanında yapıldığı, sağı solu kurcalanmadığı, yan sanayi parçalarla araç yürütülmeye çalışılmadığı sürece değil Opel hiç bir araç sorun çıkarmaz. Takip ediyorsan Opel'den en çok şikayet edenlerin başında Nadir arkadaşımız gelir. Şikayeti ne? LPG düzeni ve buna bağlı olarak buji kablo hasarları. Bu düzenek aracın orijinalinde var mı? Yok. LPG'nin hangi araçlarda daha sorunsuz olduğu ortada. Alsın bir Tofaş bak bakalım bir daha LPG ve buji kablosu sorunu oluyor mu? :maden:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben şimdiye kadar Rekord, Kadett, Vectra B, Vectra A, Astra F modellerine sahip olmuş biriyim. Şu an evde 2 Opel var. Sahip olduğum Opel'lerle kayda değer sorunlar yaşadığımı hatırlamam. Rutin bakımlarının zamanında yapıldığı, sağı solu kurcalanmadığı, yan sanayi parçalarla araç yürütülmeye çalışılmadığı sürece değil Opel hiç bir araç sorun çıkarmaz. Takip ediyorsan Opel'den en çok şikayet edenlerin başında Nadir arkadaşımız gelir. Şikayeti ne? LPG düzeni ve buna bağlı olarak buji kablo hasarları. Bu düzenek aracın orijinalinde var mı? Yok. LPG'nin hangi araçlarda daha sorunsuz olduğu ortada. Alsın bir Tofaş bak bakalım bir daha LPG ve buji kablosu sorunu oluyor mu? :maden:

Abim zaten arabanın süresi dolsa sana vereceğim :D En azından gözünle gördün acık da sen uğraş :rakir::rakir:

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1998 yılında babamın ilk Opel Astra'sı ile ben de Opel ile tanışmış oldum.Yaşım her ne kadar genç olsa da hem babamın sayesinde hem de bazı sebeplerle Opel'in modeli düşük olsun yüksek olsun birçok aracını kullandım.Babam da yine Opel var.Kendimde de hala Opel var.Astram vardı,satmak zorunda kaldım,sonra Corsa aldım.Corsa'nın dahi piyasada ki birçok markaya taş çıkartacağına eminim ama hedefimde nasip olursa yine Astra var.Insignia'ya da hayır demem yani. :)
Diğer markalarda iyidir tabi,hakkını yememek gerek ama fiyatına göre sınıfında Opel gayet başarılı ve sağlam bir araçlara sahip.Sen ona baktığın sürece o da seni üzmüyor. :)
Sanırım ileride istesem dahi kopamıycam Opel'den. :)

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence her arabanın artı ve eksi yönleri var. Önceliklerimizi iyi belirleyim ona göre seçim yapmak lazım. şükürler olsun ben ilk arabam opel astrada da , corollada da hiç sıkıntı yaşamadım sayılır. Fakat gözüm hala opel de. corollada opel deki güven veren hissi bulamıyorum. belkide pisikolojiktir.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk 2 arabam opel idi, gidip seat leon aldım, sonra meşale ile aradım opeli. Ne arızası vardı ki 1.9CDTI motorun. Emme manifoldu, mazot pompası, turbosu ve enjektörü hariç bozulabilecek hiç birşeyi yok motorun, gayet oldschool takoz bir motor. 235bin kmde sattım, kmsine denk hızları da gördüm :D

mustafa35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insallah ne diyim aklin yolu birdir opel kimine gore altin pirlanta kimine gore de hurda misali bu zevk tercih meselesi tartisilmaz ben memnun olmadim 4 yildan fazla kullandim araci motoru kaldi degismeyen mekanik kisim olarak yoruldum bana gelmez opel ford hayalimdeki 95 model 1.8 td mondeo vardi 234 binde tr de kaza sonucu hurdaya cikarttim ona cok acidim gitti nihayetinde :)))