Sonunda Kavuştumm :)

jarmenkell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sonunda Kavuştumm :)

Hepinize Çok Teşekkür Ederim cümleten kazasız belasız inş. Bazı arkadaşlar fiyatı sormuş 44ealdım aracı. ilk gün 170 km yol yaptım ve verdiğim parayı sonuna kadar hakkettiğini anladım bu arabanın. Bütün gözler üstümde resmen herkez dönüp dönüp tekrar bakıyo :) yakıt tüketimim 170 km de şuan ortalama 10.6 lt de ara ara sıkıştırdığımda oldu. aldığım gibi fulledim depoyu daha çeyrek depo düşmedi bile :) yakıtından korkuyodum biraz ama km oturunca dahada düşücek inş. korktuğum gibi çıkmadı :)

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

50000 tl den 44000 tl ye nasıl düşürebildiniz helal olsun valla 6000 tl lik indirimle aldınız sanırım

jarmenkell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tolgahan06 link' Alıntı:
50000 tl den 44000 tl ye nasıl düşürebildiniz helal olsun valla 6000 tl lik indirimle aldınız sanırım

Evet Öyle oldu sıkı bi pazarlık oldu + bide karter korucu hediye aldım :D

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

nerden aldınız sorabilirmiyim piyasada 2.eline millet 47000 ila 45000 isterken süper almışsınız hakikaten

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

gerçekten süper almışsınız  ben mayısta 43 e almıştım. 2011 mi 2012 mi acaba?

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanın uygun almışsınız aracı araç 1.6mı 1.4t  mi acaba dizel değil sanırım motor farklı bnmkinden

hturna7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güle güle kullanın, Allah kaza bela vermesin.
Açıkcası bende niyetliyim ama benzinli diye korkuyorum.Şu an sakin kullanımda bursa çok sıkışık olmayan trafikte yan, şehir içinde örneğin izmir yolundan yıldırıma giderken , ortalama yakıt tl olarak ne olur (100 km de) ben bursa şehir içi kullanıcam, hamitler toki koru park- hamitler toki yıldırım arasında genelde.benim için sakin kmullanımda 250-300 tl arası yakması lazım ki alabileyim.
şimdiden t.ederim.