Sonunda karar verdim

melih_ofluoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADASLAR SONUNDA HANGİ JANTI ALAÇAĞIMA KARAR VERDİM.
TAKTIMDA DENEDİM HERHANGİ BİR SÜRME OLMADI .AMA BEN TRABZONDA BU JANTI SORDUM BIRAZ PAHALI GELDI ACABA İSTANBUL TARAFINDA UCUZ DEDİLER BANA BİR FİYAT VERME GİBİ BİR İMKANINIZ VARMI.şimdiden teşekkürler HİJOİN H196 17':.......TL 205/40/17:........TL

Ekli dosyalar

• 1_148330H196.jpg
    1_148330H196.jpg
    25.9 KB · Görüntüleme: 121

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
melih denedim gordum diyosun ama yine de dikkat derim,cunku fazla ofseti var gibi jantin,yani aracina 3 kisi ve sonrasinda surtme gibi ihtimal var.janta gelince iyi secim.fiyat ne dediler orda?

melih_ofluoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ofsetli gözüküyor ama değil 7.5 ofsetlı . taktık denedık arkaya üç kalıplı kısı oturttuk herhangı bır sürtme yapmadı .burda 11oo cıvarı ınternete baktım aynı jantı ıstanbulda 8oo cıvarı acaba daha altında bulma ımkanımız varmı

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilemicem,ama cok fark varmis gercekten...

melih_ofluoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet gerçekten cok fark var o yuzden burdan almadım adama ayırttım dedım bırde ınternetten bakım dedım sasıkaldım yaa o kadar fark olurmu dedım bende dedım alırım onu ıstanbuldan

melih_ofluoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
taktık denedık sürtme yapmadı eger dedı surtme yaparsa ket koydurursun dedı ama surtmez dedi ve sadece tek yerdede denemedım 17 jantı ama burda çok pahalı bana ıstanbuldan fıyat lazım arkadaslar..

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta areys markanın aynısı var fıyatının daha uygun olacagını dusunuyorum bak ıstersen soyle bısey yapabılırsın bak google dan bak ıstanbulda jantcılara ara bı kacını sor fıyatını bıde sahıbınden.com da ızmır bornavadan bırısı var yuzlas mı ole bısey adamda acayıp jant stogu var ona sormanı tavsıye ederım

melih_ofluoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar yorumlariniz cin cok tşk ederim jantlari aldim simdi arabanin ufak tefek yapacagim seyler var yaptiktan sora takicam en yakin zmanda resimleri sizlerle paylaşacagim