Sonunda Cdx mi Aldım

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, sunrooflu CDX bulmak zor hakkaten, kıymetini bil ;)

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, sunrooflu CDX bulmak zor hakkaten, kıymetini bil ;)

Hakketten böyle araç zor bulunur deri döşemesi oluyor sunroofu yok deri olmuyor sunroof oluyor ama her ikiside hatta ısıtmalı :D

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullanın, Allah kaza bela vermesin.Araç cdx çünkü 100. yıllarda far yıkama, sunroof ve xenon kit yok.Ayrıca 100. yıllar 2000 model.Çok güzel maşallah...

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullanın, Allah kaza bela vermesin.Araç cdx çünkü 100. yıllarda far yıkama, sunroof ve xenon kit yok.Ayrıca 100. yıllar 2000 model.Çok güzel maşallah...

teşekkür ederim kardeşim daha iyisi sizin olsun ayrıca bilgilendirmen içinde teşekkürler

diadavidoff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok beğendim aracınızı vectranın bu kasada 2.0 yeri bir başka hemde bu kadar dolusu allah kaza bela vermesin ağız tadıyla binersiniz inşallah...

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok beğendim aracınızı vectranın bu kasada 2.0 yeri bir başka hemde bu kadar dolusu allah kaza bela vermesin ağız tadıyla binersiniz inşallah...

Hocam bende beğenerek aldım hiçde pişman değilim senelik 820 tl vergisi olsada ama sizin araçta mükemmel sizde kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toprak Zaten arabayı cevat abi den aldım :cool::cool:
O yönden hiç şüphem yok kardeşinin üstüneydi araç bakımlı zaten satmayada niyeti yoktu çünkü almadan 1 gün önce disk balata değiştirmiş :):)

CEVAT ABIYI KANDIRDIK ALDIK :kop: SONUNDA EYEP DIRENDIK SANIRIM ERHAN DIMI HAYIRLISI OLSUN AMA GUZEL ARABAN GERCEKTEN DOSTUM ALLAH KAZA VERMESIN GULE GULE BIN

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CEVAT ABIYI KANDIRDIK ALDIK :kop: SONUNDA EYEP DIRENDIK SANIRIM ERHAN DIMI HAYIRLISI OLSUN AMA GUZEL ARABAN GERCEKTEN DOSTUM ALLAH KAZA VERMESIN GULE GULE BIN

Ewet baya zorlu bir pazarlık oldu açıkcası cevat abide direndi bende direndim ogün senle baktıktan sonra ertesi gün sabahın 10 unda dükkana damladım başladık pazarlığa öğleden sonra 14:30 satışı aldık aldık allah hayırlı etsin ama bir kaç eksiği var onlarda tamamlandımı tadından yenmez :p:p