Sonunda Cdx mi Aldım

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç gerçekten cdx-100.yıl karışımı olmuş...Ben krem rengi deri döşemeli cdx daha önce hiç görmedim...Krem rengi deri döşeme sadece 100.yıl ve Elegance serisine ait..Ayrıca koltuk ısıtma,orjinal deri koltuklu bütün vectralarda var...Aracının rengi füme muhtemelen.Çünkü 100.yılda 3 renk seçeneği vardı.(Bordo,zümrüt yeşil,kuzey denizi mavisi).Bir de 100.yıl a ait özel jantlar olmalı..100.yıl değil de 00-02 elegance ler vardı.Ancak o olabilir.Ama bence cdx tir.Böyle doluluk da ancak 2.5 lerde var :D kıymetini bil erhan abi...Kaçırdıysam eğer k bakma ama gaz taktırmaya bak..araç otomatik..

HAYIRLI OLSUN ERHAN ABİ..Doğru tercih yaptığını teyid ederiz...Bakımlarını yaptırdığın sürece seni yolda bırakmaz...Kazasız belasız sürüşler.. ;)

Valla Kardeş Ağzına sağlık iyi hoş yazmışsın da benimde kafam karıştı şimdi Cdx-100.yıl karışımı demişsin Acaba Müşteri Özel Opsiyonlamıyormu Yani istek üzeri Yapılabilir bence
Maşallahı var bildiğin Fişek :eek::eek:
Kardeş zaten sıralı sistem tüp var üstünde yakıt konusunda sıkıntım yok canım sıkılırsa alıyom benzine kaptırıyom gidio

Eğer ki ilerleyen zamanlarda kafama yatarsa gerisi ters olan gettrack sanırım ismi şanzıman koydurmayı düşünüyorum birincisi
bu yapacağım

Daha sonrasında Gt Jantları+Gt Rüzgarlık

Kafama göre yapacağım arabayı hayırlısı bakalım

Bu arada kardeş allah razı olsun cümlemiz kazasız belasız günler dileyiğle... :):)

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallaha ben 100.yıl olduğunu sanmıyorum erhan abi...Elegance den yapma diyeceğim ama o kadar özellik onlarda yok..Bence bu gerçekten hastasından ;) Ama gerçekten türkiye de sayılıdır bu araç...Yıllar önce amcamın çalıştığı markete gitmiştim patronu 2.5cdx sipariş ettirmiş...İşte antlaşma kasko kağıtları falan vardı.Amcam bakarken ben de göz atmıştım...Mesela orda aracın motorunu,rengini,özelliklerini falan seçiyordu...İşte deri koltuk,telefon,otomatik klima,falan hepsi seçiliydi..Zaten 2-3 haftaya da arabası gelmişti..Ama küçüktüm o zamanlar pek anlamıyordum arabalardan :D bu arada senin araç kaç valf erhan abi?Bir de kitapçığına da bak arabanın..Olmayan özelliğine rastlarsan da burdan bizi bilgilendir ;)

Son düzenleme:

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallaha ben 100.yıl olduğunu sanmıyorum erhan abi...Elegance den yapma diyeceğim ama o kadar özellik onlarda yok..Bence bu gerçekten hastasından ;) Ama gerçekten türkiye de sayılıdır bu araç...Yıllar önce amcamın çalıştığı markete gitmiştim patronu 2.5cdx sipariş ettirmiş...İşte antlaşma kasko kağıtları falan vardı.Amcam bakarken ben de göz atmıştım...Mesela orda aracın motorunu,rengini,özelliklerini falan seçiyordu...İşte deri koltuk,telefon,otomatik klima,falan hepsi seçiliydi..Zaten 2-3 haftaya da arabası gelmişti..Ama küçüktüm o zamanlar pek anlamıyordum arabalardan :D bu arada senin araç kaç valf erhan abi?Bir de kitapçığına da bak arabanın..Olmayan özelliğine rastlarsan da burdan bizi bilgilendir ;)

Doğrudur Kardeş elegance-100.yıl toparlamasından cdx çıkmış piyasaya :)
Benim aracın motoru x20ev motor 16 valf 2001 model 2000 motor 410 tl de 6 aylık vergisi var ;);)