sonunda bende foto koyuyorum!işte cdti larım!

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasan bişey daha soracam kardeş sana jantlar 16 inç ya lastik ebadın ne bide uc den bahsediyorum yay varmı onda jant lastik tam doldurmuş çamurluk içini felan oturaklı olmuş

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız çok güzelmiş corsa'ların. Ama 2 tane olmasının nedeni ne? birisi babanın mı?

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Allah nazardan saklasın..

Bugün chiplendi bi tanesi..Maşallahı var..İyi gidiyor..

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasan bişey daha soracam kardeş sana jantlar 16 inç ya lastik ebadın ne bide uc den bahsediyorum yay varmı onda jant lastik tam doldurmuş çamurluk içini felan oturaklı olmuş
lastikler 195/45-16 3.5 cm lik eıbach yay varr!arkalar yüklüyken esneyince hafiften sürttü oo yüzden hafiften traşladım düzeldii!normalinde buu aracaa 16 jant takıldığı zaman 6.5 ofsetli olması lazım!benim jant 7 ofsetlii o yüzden sürtme yaptıı!

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız çok güzelmiş corsa'ların. Ama 2 tane olmasının nedeni ne? birisi babanın mı?
ikiside babamında uc yi sadece abim ve ben kullanıyoruz babam binmiyoo bilee(sevmiyoo yay felan varyaa çok sekiyor diyee:))!dierinide(ah) yine ben veya abim kullanıyoruzz babam sürmüyoo yanii!babaya şöförlük yapıyozz:)

Son düzenleme:

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah razı olsun arkadaşlar ii dilekleriniz için saolunn!Allah hepimizi kazalardan belalardan korusun!

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah nazardan saklasın..

Bugün chiplendi bi tanesi..Maşallahı var..İyi gidiyor..
mehmet abii vallaha sağlam gidiyoo yaa!ellerine sağlıkk!saat gece 12 eve daha yeni girdim sabahtan beri geziyom gazlayıp duruyoom!fena gidiyo abii!gaza geldimm sahilde pejo 206 rc yi kovalamaya çalışıyodumm!oo derece gaza geldim yanii:)ama rc uçtu:) araba şimdi daha dolu gidiyoo abii!tekrardan teşekkürler abii!