sonunda bende foto koyuyorum!işte cdti larım!

achilleus86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...

arkadaşım aynaların çok hoş olmuş...bunları nerde ve nasıl yaptırdın? ayrıca kaça maloldu? bilgi verebilirsen sevinirim...:good:

namık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardş bu arada arabn çok gsl.kazasız belasız sürüşler.ya bn bişey dicktm.bn daha bu forumda yeniim.şu resim ekleme muhabbetini bi açıklayabilecek olanınız var mı ya.bn de ekliim.etkilendm walla arabandn birader

demon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah ikiside kral olmuş kazasız belasız binmen dilegiyle

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah kazasız belasız güle güle kullanın her yönü ile güzell ve şık

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah razı olsun arkadaşlar!ii dilekleriniz için saolun!hepimiz gülerek kullanalım:)

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi ara okuyalım mehmet geçekten silecek kolu yerinden çıkaçakmış gibi titriyor valla yakında sinyal bile verir silicekler velam müzikle çalışırmışş :)

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga78' Alıntı:
bi ara okuyalım mehmet geçekten silecek kolu yerinden çıkaçakmış gibi titriyor valla yakında sinyal bile verir silicekler velam müzikle çalışırmışş :)
:)

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
achilleus86' Alıntı:
arkadaşım aynaların çok hoş olmuş...bunları nerde ve nasıl yaptırdın? ayrıca kaça maloldu? bilgi verebilirsen sevinirim...:good:
kadıköyde vişne sokakata oto serkan var ondan aldımm!bu aynalar elektrikli aracının orjinal aynaları elektrikli ise bunlarıda ufak bi operasyonla çalıştırabilirsinn!unutma aracının orjinal aynası elektrikli ise sende elektrikli all!fiyatıda yanlış hatırlamıyosam 2 sene önce 170 miydi neydi!şu sıra 150 ytl felandır diye tahmin ediyorumm!50 gr boya aldım boyacıma boyattım(beleş:))!montajınada para vermedim(buda beleş:)) kendim bağladımm:good: