Sonradan deri döşeme uygulmasi

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gayet güzel

attachment.php

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Deri çok şık duruyor ama yazın yakar, kışın dondurur:) BMC gibi olur :)
bende hakiki deri döşeme var yazın kesinlikle yakmıyor,kısın biraz soğuk oluyor ama pek de rahatsız edici değil,yazın yakma,terletme meselesine gelince suni derilerde özellikle terleme cok oluyor ama yakmadan kastınız güneş altında saatlerce durmus bir aracın döşemelerinden bahsediyorsanız çok doğru o zaman korkunç bir sıcaklık oluyor ve şort vs giydiyseniz koltuğa aturmak imkansızlaşıyor.
Bir de zaman gecip arac biraz yaslanınca derilerden biribirine sürtme sesleri gacır gucur sesler vs gelmeye baslıyor,ben olsam deri döşeme işine pek yanaşmazdım güzel bir kumaş seçer onu kaplatırdım zaten kumaş koltuklarımı satıp derı aldıgıma bin pişmanım

thr123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece görünüm olarak güzel o zaman kumaş daha kullanışlı gibi bu durumda

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süet ve deri yada deri alacantra karışımı güzel oluyor ama ben olsam full deri yaptırırım..
porschelerin içi panamera falan komple süet ve alacantra kaplama çok şık.. ben süet hastasıyımda sanırım hem pahalı hemde arabasına değmesi lazım satıcağım arabaya yaptırmam evladiyelik bir gün bir araç alırsamda affetmem :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece görünüm olarak güzel o zaman kumaş daha kullanışlı gibi bu durumda

banada sorarsan deri daha kullanışlı :) kumaş koltuk alsan çocuğun falanda varsa kirlenmemesine lekelenmemesine imkan yok her sene ya oto kuaförüne ya kendin temizlik setlerine yada sonax gibi yerlere bir yıllık ortalama iç temizliğe 300-500 paran gider..
iki senede zaten bir deri kaplama parası temizliğe verirsin..

şunada söyliyim deri sıcakda tabiki yakar ama normal kumaş koltuğun olsa o buz gibimi durucak oda yakmasada pişirir adamı bunun basit kolayı var

ön cama güneşlik çek olsun bitsin 10 saniyeni almaz her benzinlikde bedava veriyorlar güneşlik yada çek aracını gölgeye hem arabanın yaz günü içi ferah olsun hem kaportan güneşde yanmasın yani pekde zor bir şey olmasa gerek bunlar :) ...

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbul art car derinin kralını yapar :) reklam gıbı oldu ama hastayım çıkardıkları işlere

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazları sıcak kışları soğuk olma olayınıda o kadar kafaya takma 5 saniyelik bir çözümü var o işin yazları aracını gölgelik bir yere çek ki bu öncelikli aracın boyası içinde faydalıdır oldu bitti ..

yazın yüzmeye falan sahile gidince park edicek gölgelik yer bulmak pek kolay olmuyo, mayoyla güneşte kalmış koltuğa oturmak için de sağlam ... lazım :D

direksiyonu bile zor tutuyorum :D

ama görüntü çok güzel, ben de özeniyorum özellikle ortası alcantra yanlar deri olanlar hem hoş duruyor hem de bi tarafları pişirme tehlikesi yok :D..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazın yüzmeye falan sahile gidince park edicek gölgelik yer bulmak pek kolay olmuyo, mayoyla güneşte kalmış koltuğa oturmak için de sağlam ... lazım :D

direksiyonu bile zor tutuyorum :D

ama görüntü çok güzel, ben de özeniyorum özellikle ortası alcantra yanlar deri olanlar hem hoş duruyor hem de bi tarafları pişirme tehlikesi yok :D..

ozamanda ön cama güneşlik koy olsun bitsin neyin sıkıntısını yapıyorsunki :D

resim17245-1.jpg

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaz günlerinin vazgeçilmezi :)

bende deri görünümlü kılıf var siyah olduğundan o bile acayip ısınıyo

bi sefer baldırları kavurdum da :) kuyruk acım var ondan :rolleyes: