sönmeyen iç aydınlatma ve çift kilitleme sorunu

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ben o sorunu 3 ay araştırdım en son bir elektronilçi arkadaşım lambayı değiştir düzelir dedi hakikaten düzeldi.10 watt philips veya osram al .zamanla iç direnci düşüyormuş lambanın

libidox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben o sorunu 3 ay araştırdım en son bir elektronilçi arkadaşım lambayı değiştir düzelir dedi hakikaten düzeldi.10 watt philips veya osram al .zamanla iç direnci düşüyormuş lambanın

yalnız iç aydınlatma lambalarının sönmeme sorunu değil benimkisi buna bağlı çift kilitlenmeme sorunuda var :(

libidox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sorunum halloldu.bugün servise gittim ve şikayetlerimi anlattım ıslaklıkla beraber.ön sol A direği tabanındaki soketlerden birisi ıslanmış ve sorun bundan kaynaklanıyoröuş.sorunuma cevap veren ilgilenen tüm arkadaşlara çok tşk. ederim.

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sorunum halloldu.bugün servise gittim ve şikayetlerimi anlattım ıslaklıkla beraber.ön sol A direği tabanındaki soketlerden birisi ıslanmış ve sorun bundan kaynaklanıyoröuş.sorunuma cevap veren ilgilenen tüm arkadaşlara çok tşk. ederim.

gözünüz aydın... geçmiş olsun aynı problemi olan arkadaşlara da faydası olacaktır...