Son model gps dijtal tv dvd 2din

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon kumandasini nasil yaptin onu detayli olarak bir yazabilirmisin ?
ekstra biseyler almak gerekiyormu bende hyundai santafe yeni modeli var ona gore soyle icime sinen bisey bulamadim hep buldaklarimin direksiyon kumandasiyla calismadigini soyluyorlar

ben belcikanin ebayindan baktim ama burda bisey yok fakirledik valla :)
birde tomtom ve igo alinip yuklenebilir dediniz

acaba o ne kadar oluyor ?

selami352

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ozgur arkadas ebay fransadan bak belki hosuna gidecek bulursun. www.ebay.fr . ayni login ile girebilirsin.

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selami abi ben ebay fr den baktim bitane begendim seninkinin aynisi sanirim satan kiside --) freddevice

saticiya bi kac soru sordum kumanda ve diger ozelliklerle ilgili oda bana eger senin araban BUSCAN ozellikliyse direksiyon kumandani kullanabilirsin ama BUSCAN ne oluyor ?

bide sadece icinde almanca ve fransizca varmis seninkide oylemi ?
+
sen direksiyon kumandani kullanabiliyormusun ?

linkleride vereyim bu freddevice saticiya ait olan urun
http://cgi.benl.ebay.be/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=230328841804

buda baska bi buldugum urun ayni saticiya ait
http://cgi.ebay.fr/AUTORADIO-2-DIN-...3286.c0.m14&_trkparms=66:2|65:3|39:1|240:1308

buda baska bi saticiya ait
http://cgi.ebay.fr/AUTORADIO-GPS-TN...3286.c0.m14&_trkparms=66:2|65:3|39:1|240:1318

bu son verdigim linkte interface de raccordement diyor bu ne anlama geliyor ? adam resminide eklemis bu saticiya bugun msj gonderdim ama daha cevap gelmedi
sence hangisi daha abi ?
yada oteki arkadaslar sizce hangisi daha iyi ?

basini agrittim biliyorum ama ne yapayim abi :)

selami352

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ozgur bende Freddevicetan aldim. Yalniz kizak teyple satilmiyor ve direksiyon kumandlarini deneyemedim daha.( Araba Pariste )

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bekleriz agbi sen hele bi dene kullan bizimli bilgilerini paylas

selami352

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ozgur birinci ve uçuncu ayni teyp. Benimki çunku. Ama Freddevice ile telefonda gorustum . Ikinci teyp daha fazla fonction varmis ( çift goruntu yani pip : picture in picture ) ama onunde dugme oldugu için almadim. Sitesinin adresini veriyim oradan bak : www.fvpower.fr

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oldu agbi bende bi bakayim olmazsa senin aldigiin teypten alacam.benimde ilgimi o cekti simdi alacaklarim listesini yapiyorumda bundan sonra bide iyi bir dvb)t anten alacam 96 db var ebayda simdi onunla ilgili detylara bakiyorum oteki dvb)t antenlerin hemen hemen hepsi 22db...sen dvb-t anten aldinmi? cekimi nasil ?
zaten freddevice banada sitesinin adresini yolladi ben gps olarak igo8 istedim oda bende license yok bunu dedi ya tomtom yada onda bitane daha varmis onu onerdi.sanrim sen tomtomu aldin.
kullanimi tomtomun daha iyi ve kullanisli olmazsa bendetomtom alacam hem turkce var hemde turkiye haritasi var update de yapabiliyormusum bununla....

selami abi senden ogrenmek istedigim eger teyp i iyice kullanirsan bana eksilerini ve artilarini yazrsan cok memnun olurum..birde bu satici senin arabanda BUSCAN varsa direksiyon kumandani kullanabiliyorsun dedi bende buscani anlamadim valla...ama sanirim bu teyple kullaniliyor.. bi kac kisiye daha sordum onlarda bu teypi satiyordu ama onlara guvenemedim

allah gule gule kullanmak nasip etsin

selami352

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sagol Ozgur. Daha dvb anteni almadim. Freddeviceta bir model var ( bmw tipi anten) dvb radyo ve gps anten gorevi yapiyor. Ama radyoyu çok kotu çekiyormus. Yeni bir anten modeli gelecek dedi onu bekliyorum ( audi tipi anten) hem daha guzel hem daha iyi çekiyormus. Freddevice aramam gerekiyor onun için bir de teybin arkasinda iki tv anten girisi gordum. çift anten takiliyorsa iki anten takacagim. çift anten oldumu 250 ye kadar tv ye bakabiliyorsun kesintisiz !!!

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selami agbi teyp in arkasinda 3 anten giris olmali
1.RADYO
2.GPS
3.DVB-T antenne
agbi sen yinede bi ebaya bak yanlis hatirlamiyorsam ebay.com yada ebay.co.uk
orda bitane gordum gercekten 96db otekilerin nerdeyse 3 kati....!!! (otekiler cogunlukla 22db)
biraz tuzlu almisken iyi bisey olsun...