Sogutma sorunu

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazın ne yapacağız onu merak ediyorum simdi camlar kapalı sesi pek duymuyoruz camları açınca ne olacak bakalım.Bazı arkadasların fanını değiştirmisler ama benim servisim bunu sorun olarak görmediği için değiştirmedi.Garanti kapsamına girmiyor. Dediğiniz gibi bir yazılım atılabilirmiş.
Fanını değiştirince ne olmuş peki? Bir sonuç alabilen var mı?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sayzi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fanını değiştirince ne olmuş peki? Bir sonuç alabilen var mı?

Evet , Düzelmiş. Bu forum sitesinden okumustum büyük olasılıkla , Peki sizde ayrıca radyo sorunu varmı radyo fm net çekmiyor cızırtlı çekiyor anteni değistirdim yine aynı...

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet , Düzelmiş. Bu forum sitesinden okumustum büyük olasılıkla , Peki sizde ayrıca radyo sorunu varmı radyo fm net çekmiyor cızırtlı çekiyor anteni değistirdim yine aynı...
Fan değiştirince nasıl çözülmüş ki? Bu fan kafasına göre çalışmıyor sonuçta. 2019 model miydi arac? Eğer okuduğunuz yeri bulabilirseniz paylaşır mısınız? Radyoyla alakalı bir problem yaşamıyorum ben. Hatta kendi çubuğunu çıkarıp shark anten takmama rağmen.

Opl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klimayi kullaniyormusunuz? Bakin kaloriferi actiginiz zaman en ustteki yonlendirme butonu tek basina aktifse klima calisiyordur. Klima calisiyorsa fan surekli calisabilir. Oncelikle bunu bi kontrol edin. On cam bugu cozme calistirirsanizda ayni sekilde klima aktif olur
Klima kapalıyken bu durum söz konusu. Söylediklerinizi biliyorum. Ayrıca aracımı sakin de kullanırım. Uzun yolda 3 derece hava sıcaklığında efendi efendi giderken bile fan çalışıyor. Çok saçma. Umarım Opel Türkiye buna bir çözüm getirir.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bu fan açma olayı bir kişide fan değişince düzeldi demiş sanırım fan bobininden ve fanın kendi içindeki sigortadan kaynaklı

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klima kapalıyken bu durum söz konusu. Söylediklerinizi biliyorum. Ayrıca aracımı sakin de kullanırım. Uzun yolda 3 derece hava sıcaklığında efendi efendi giderken bile fan çalışıyor. Çok saçma. Umarım Opel Türkiye buna bir çözüm getirir.
Bu konu hakkında servise gitmek dışında Opel Türkiye'yi arayıp şikayette bulundunuz mu? Sikayetvar'a da yazmalı.

Opl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konu hakkında servise gitmek dışında Opel Türkiye'yi arayıp şikayette bulundunuz mu? Sikayetvar'a da yazmalı.

Opel Türkiye ile görüştüm. Bilgilendirme yapacaklarını söylediler. Bekliyorum.

sayzi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fan değiştirince nasıl çözülmüş ki? Bu fan kafasına göre çalışmıyor sonuçta. 2019 model miydi arac? Eğer okuduğunuz yeri bulabilirseniz paylaşır mısınız? Radyoyla alakalı bir problem yaşamıyorum ben. Hatta kendi çubuğunu çıkarıp shark anten takmama rağmen.

Bendeki sorunun aynısı evet hararet 90 geçmiyordu ama fan açtımı artık asla kapanıyordu servis banada bunun normal oldugunu söyledi 1 ay kullandım tüp taktırmışsınız hava yapmış dediler en son mahkemeye verecegimi söyledim kavga gürültü termostat degişti şu an araç normal bu arıza dan şikayet çok fan sürekli asla çalışmaz aslında sorun müşürde ama o termostatla beraber tek parça ben iki ay öyle kullandım arabaya yazık şu an araç normal çok memnunm

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet termostatin değiştiğini söylemişti. Siz fan deyince başkası sandım.

sayzi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet termostatin değiştiğini söylemişti. Siz fan deyince başkası sandım.

Ben ikisi bir diye düsündüm termostat değisince sorun çözülmüş peki bizimkileri niye değiştirmiyorlar. Aslında faturasını gönderse değiştiren arkadas bunu kanıt olarak gösteririz. Bizde değiştiririz.