Sogutma sorunu

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım sanırım anlatamadım sana tabiki göstergede hararet çok az 90 ı geçip fan açıyor sonra kapatıyor anlamadıgın ne şu an araç normal termostat degişti araç şu an normal
Teşekkür ederim. Servise bilgi sahibi olarak gidebilmek adına detaylı sordum. Olay böyle çözülmüş diyebilmek için. Hangi serviste yapıldı işlem?

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmetasb55

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim. Servise bilgi sahibi olarak gidebilmek adına detaylı sordum. Olay böyle çözülmüş diyebilmek için. Hangi serviste yapıldı işlem?

Mehmetasb55

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et

Mehmetasb55

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
Bu işlem van opel servisinde yapıldı ama sorun yok diye diretiyolar önce bastırmassan cihaza bagladık sorun yok dediler zorla degiştirttim mahkemeye verecegim dedim ayrıca opel müşteri hizmetlerini aradım orası bastırdı biraz orayıda ara

• Beğen
Tepkiler: faruk4143

sayzi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu işlem van opel servisinde yapıldı ama sorun yok diye diretiyolar önce bastırmassan cihaza bagladık sorun yok dediler zorla degiştirttim mahkemeye verecegim dedim ayrıca opel müşteri hizmetlerini aradım orası bastırdı biraz orayıda ara
Merhaba , aynı sorun malesef bende de var Ücretsizmi yaptılar acaba ? Benimkini de değiştirmeleri gerekiyor anlamdığım kadarıyla ve buna bana söylemiyorlar.

Mehmetasb55

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
Aynen ücretsiz yaptılar

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün servisten aradılar. Dün aynı sikayetle bir araç daha gelmiş. Bunun üzerine genel merkezle görüsmusler. Herşeyin normal olduğu, aracın fan sisteminin bu şekilde çalıştığı, bunun değiştirilemeyeceği falan söylenmiş. Buna tabiiki hiç şaşırmadım. Yarın servise buyrun, bir kez daha bakalım, ustalarımızla görüşün dediler. Genel merkezin cevabını ustalardan dinleyeceğiz sanırım.

Atalay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bende de ayni sorun var ben iki kez termostat degistim ancak gecmedi su anda aracin lpg sistemini iptal ettim aracin icinde hava varsa atsin diye. Iki gundur kullaniyorum arac bu havalarda fan aciyor ancak 2 dk icinde susuyor. Lpg takili iken 3.kademe de calisayordu ve hic susmuyordu. Kayseri inciroglu servisindeki satis elemani fanin calismasi normal dedi ancak ben ustasina sordugumda normal degil dedi.

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bende de ayni sorun var ben iki kez termostat degistim ancak gecmedi su anda aracin lpg sistemini iptal ettim aracin icinde hava varsa atsin diye. Iki gundur kullaniyorum arac bu havalarda fan aciyor ancak 2 dk icinde susuyor. Lpg takili iken 3.kademe de calisayordu ve hic susmuyordu. Kayseri inciroglu servisindeki satis elemani fanin calismasi normal dedi ancak ben ustasina sordugumda normal degil dedi.
Aracınız kaç model?