ŞofÖr paspasi altindakİ islaklik

bekir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benımkı o kadar ıslanmıyor ama yınede gozardı edılecek kadar değil barız su var ustam orda ve cok sinire bozucu bı gece pas pası kaldırdım sabaha kadar kurumu ertesı gun baktım paspası koydum aksama kadar tekrar nemlenmiş ustaya göturdum şımdı kuru dedı o an kuruydu tabıkı tekrar ıslanırsa bakalım dedı işimden dolayıda sanayıye gıdemıyorum bide üstüne üstlük arkadasların dalga gecmesı yok altını sar yok çocuk bezı kullan ıyıce bunalıma gırcem nerdeyse bu arada ustada yagmur suyu gıderlerınden suphelendı tıkandıysa olabnılır falan dedı ama gonulsuz baktı pek bilmiyorum tekrar gidecem bı ara

bekir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kalorifer ler temizlenmesi lazım sımdı sökmeden temizleniyor makinası var. Yağmurlu havalar da mı oluyor özellikle kalorifer çalıştığında mı

C2105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam kalorıferden olsa gaz pedalının oralardA falan herhangı bı ıslaklık yada bi nem oluşmazmı bende bışey yok kalorıferden dagıl sanırım

bekir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kalorifer ler temizlenmesi lazım sımdı sökmeden temizleniyor makinası var. Yağmurlu havalar da mı oluyor özellikle kalorifer çalıştığında mı

C2105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam kalorıferden olsa gaz pedalının oralarda falan herhangı bı ıslaklık yada bi nem oluşmazmı bende bışey yok kalorıferden dagıl sanırım

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapıların alt taraflarında ufak delikler var onlar zamanla camur tortu vs tıkanıyor su birikiyor sonra boş buldugu yerden arabanın içine sızabiliyor kapının altındaki delikleri birkontrol edin. Arabada su eksiltme yok demişsiniz ozaman büyhük ihtimal dışardan gelen su ayrıca aracınızda sonradan takılan ses sistemi vs varsa direksiyonun altından motora kabl cekilen yer acıklık kaldıysa ordan da yagmurlu havalarda sızabilir.

bekir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapıların alt taraflarında ufak delikler var onlar zamanla camur tortu vs tıkanıyor su birikiyor sonra boş buldugu yerden arabanın içine sızabiliyor kapının altındaki delikleri birkontrol edin. Arabada su eksiltme yok demişsiniz ozaman büyhük ihtimal dışardan gelen su ayrıca aracınızda sonradan takılan ses sistemi vs varsa direksiyonun altından motora kabl cekilen yer acıklık kaldıysa ordan da yagmurlu havalarda sızabilir.

gittiğim usta kapı fitillerini falanda kontrol etti ama bişiyde demedi eskimiş dedi sadece

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg kablolarını geçirmek için plastik tıpaları bozuyorlar. Aynısı bende de oldu. Kafayı yitirecektim sorunu bulana kadar.
Bende dediğim yeri bi konturol edin.

Ön kaput ve ön camın birleştiği yerde, sileceklerin takılı olduğu plastik parçayı yerinden çıkarın.
Şoför tarafında bi lastik tıpa gibi bisey var.
Onu bi kontrol edin. O gevşek ise yağmur suyu oradan giriyor. Paspas altına sızdığı için kolay kurumuyor.

bekir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg kablolarını geçirmek için plastik tıpaları bozuyorlar. Aynısı bende de oldu. Kafayı yitirecektim sorunu bulana kadar.
Bende dediğim yeri bi konturol edin.

Ön kaput ve ön camın birleştiği yerde, sileceklerin takılı olduğu plastik parçayı yerinden çıkarın.
Şoför tarafında bi lastik tıpa gibi bisey var.
Onu bi kontrol edin. O gevşek ise yağmur suyu oradan giriyor. Paspas altına sızdığı için kolay kurumuyor.

tamam kontrol edeyım hocam bılmıyorum sigortaların orayı falan kontrol ettım oralarda herhangı bı ıslaklık yok sankı oldugu yerden cıkıyomus gıbı bır goruntu var su alt tarafta bır yerde bırıkıp yuzune yanı paspasın altına vuruyomus gıbı aynı eynen kafayı bozacam yaa uykularım kacıyo valla cok moral bozucu bı durum:mad: