Slikonlu Şerit Led ile Araç Altı Neon Yapımı

CorsaBoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence cok quzel olmus ama arac rengıne uygun beyaz yapsaydın dahada kıyak dururdu !. + - yi nereden aldıgını yazarmısın bıde aracın altına nasıl sabıtledın !. bende yapayım cok meraklandım sımdı :D

ilk önce tesekkur ederım arkadaşım çakmaklıktan aldım + ve - yi kahverengımsı kablo - sıyah + olrak bagladım paspas altından gecırdıkten sonra kapının iç ve ön kısmındaki boşluktan soktum kabloyu ve on çamurluktan cıkardıktan sonra kabloyu ledlere bagladım kablo uzunlugu uygun olmalı yoksa kablo sarkıyor ;) ledlerin yapıskanlarını soktum ve yapıstırılacak bolgeyı (krıkoyla aracı kaldırdıgımız bolge) sılıp kuruladım ve yapıstırdım bu kadar :)

qermanymuscLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk önce tesekkur ederım arkadaşım çakmaklıktan aldım + ve - yi kahverengımsı kablo - sıyah + olrak bagladım paspas altından gecırdıkten sonra kapının iç ve ön kısmındaki boşluktan soktum kabloyu ve on çamurluktan cıkardıktan sonra kabloyu ledlere bagladım kablo uzunlugu uygun olmalı yoksa kablo sarkıyor ;) ledlerin yapıskanlarını soktum ve yapıstırılacak bolgeyı (krıkoyla aracı kaldırdıgımız bolge) sılıp kuruladım ve yapıstırdım bu kadar :)

yani kontağı actıgında yanmaya baslıyor gece de gunduz de !. ona bı anahtar gibi bişeyde yapmak lazım o zaman :D gunduz yanmasın yada farlara bağlasak Nasıl olur farları actıgında oda yansın yada park lara !. ama dediğin gibi guzel ya cakmaklıga baglıcam arayada bı anahtar koyucam !.​

Croissant

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani kontağı actıgında yanmaya baslıyor gece de gunduz de !. ona bı anahtar gibi bişeyde yapmak lazım o zaman :D gunduz yanmasın yada farlara bağlasak Nasıl olur farları actıgında oda yansın yada park lara !. ama dediğin gibi guzel ya cakmaklıga baglıcam arayada bı anahtar koyucam !.​

anahtar koymak mantıklı bencede :)

CorsaBoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kardeşim eğer anahtar koymak istemezsen direk plakalıktan alsan enerjiyi parkları yada farları yaktıgın zaman devreye gırer onun harıcı yanmaz :) ama anahtar koymakta mantıklı bende başta anahtar koymuştum havya ile kes oturt fln filan anlayacagın ugrasmak ıstemedım :) orjınallık bozulmasın dıye vs senın kararın yınede :) ıstersen kabloları nereden gecırdıgımı anlatmak ıcın fotoları cekıp ekleyeyım yardımcı olmak anlamında :)

Paloma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş beyaz olsa daha yakısır bende benim makinenin resimlerini koyuyum konu açıyım

fit59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı uygulamadan bende yapmak istiyorum... Öne ve arkayada koysaydın daha güzel olabilirdi... Ve en güzel herkesinde dediği gibi beyaz veya mavi renk... bi yay ve jant attın mı süper olur...

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kırmızı ofsayta düşmüş ama bence güzel fikir..Gerçi araca yapılması gereken çok şey var bu ledden önce..Misal film, jant belki sonra bu..Velhasıl polislere rastlarsan polisine göre aracı bile bağlarlar..Benden uyarması