Sizce Sıfır seat Leon 1.4 tsi FR Alınır mı??

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok canımın içiiiii :)
takmayıver ona lpg yaaaa...ekmek almışsın eve gidiyosun gazın yanınamı yanaşıcan lütfen :) yakmıyor zaten araba 10 kuruş için aygaz taşıdığına değmez :)

jr1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok canımın içiiiii :)
takmayıver ona lpg yaaaa...ekmek almışsın eve gidiyosun gazın yanınamı yanaşıcan lütfen :) yakmıyor zaten araba 10 kuruş için aygaz taşıdığına değmez :)

Yakıtı çok sıkıntı olursa diye söyledim yoksa lpg ye karşıyım ztn bende benim arabada ters etki yapıyor hem benzinde daha az yakıyo lpg den :D

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallahi abi sana astra yı kessinlikle aratmaz yakıtı da astraya göre çok az olacaktır donanım olarak astranın 1 gömlek üstü yeni teknoloji bi alman arabası yaşına da uygun benim içimi titreten bir araba bu fırsat kaçmaz derim gece gece git al derim keşke param olsaaada ben alsaaaaaam ki

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya dostlar asıl boş konuşan sizlersiniz bence sırf arkasında fr logosu var diye kütük gibi arabaya o kadar para vermem ben tutturmus herkes bi leon türküsü gidiyor eskidi artik leon modası çok moda takip ediyorsanız gidin mini cooper s alın kızlar şimdi ona hayran . Ayriyetten tsi lere tüp takılıyor diyen arkadaş onu bizde biliyoruz herhalde ama sıkıntı yaşatıyor turbolu araç bu tüpü sevmez bi yerden patlak verir tupsuz kullanayim dersen de benim corsanin onda biri etmez ekonomi açısından adamın ocagina incir ağacı diker ;)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen çok seviyosun arabanı maaşallah her konuda bi dokandırıyosun ;)
leon a kütük diyosan seninki 5-10 kalas kalır :)

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
leon'un motoru da, kalitesi de, işçiliği de opeli cebinden çıkartır hiç şüpheniz olmasın.
almış bir opel fanatikliğidir gidiyor.
benim 3 tane opelim de oldu, leonum da. benim için skoda ve seat her zaman opelden bir gömlek üstündür.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
leon'un motoru da, kalitesi de, işçiliği de opeli cebinden çıkartır hiç şüpheniz olmasın.
almış bir opel fanatikliğidir gidiyor.
benim 3 tane opelim de oldu, leonum da. benim için skoda ve seat her zaman opelden bir gömlek üstündür.

Ne gömlek üstü olursa olsun , opel fanatikliğide yaptığım filan yok , şu aracın kullanmanın verdiği zevki attığı havayı gözümde hiçbir B-C sınıfı araç veremez , kaldı ki o fiyata en full donanımlısından corsa OPC alınabilir

Corsa OPC + SuperSprint Egzos ile tüm gözler sende

http://www.youtube.com/watch?v=Fql-tTUyoo0&playnext=1&list=PLB32F9A1999CB8C2A&feature=results_video

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta bir arkadaşım İzmir den 42 bin tl ye aldı FR versiyonunu.
O rakama alınabilecek güzel bir model.Eski kasa ancak hala iyi görünüyor.
Bu arada FR versiyonda koltuklar eskisi gibi FR logolu olarak değil düz olarak geliyormuş.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne gömlek üstü olursa olsun , opel fanatikliğide yaptığım filan yok , şu aracın kullanmanın verdiği zevki attığı havayı gözümde hiçbir B-C sınıfı araç veremez , kaldı ki o fiyata en full donanımlısından corsa OPC alınabilir

Corsa OPC + SuperSprint Egzos ile tüm gözler sende

http://www.youtube.com/watch?v=Fql-tTUyoo0&playnext=1&list=PLB32F9A1999CB8C2A&feature=results_video

birincisi ben genel manada opel fanatikliğinden bahsettim ama madem sen konuya dalmışsın o halde cevap vereyim.
zevkler kişiye özeldir; kimisi sarışın sever kimisi esmer kimisi de zenciden hoşlanır.
seninki züğürt tesellisi, süper sprint eksozla bütün gözler sendeymiş, sen her bakan gözün sevgiyle baktığını zannetme.
ben de eksozu müziği sonuna kadar açık arabalar dönüp bakıyorum ama merakımdan değil, nefret ettiğim için.
arkadaşın corsa opc ye ihtiyacı olsa corsa opc sorardı, demekki leon hoşuna gitmiş leon soruyor.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birincisi ben genel manada opel fanatikliğinden bahsettim ama madem sen konuya dalmışsın o halde cevap vereyim.
zevkler kişiye özeldir; kimisi sarışın sever kimisi esmer kimisi de zenciden hoşlanır.
seninki züğürt tesellisi, süper sprint eksozla bütün gözler sendeymiş, sen her bakan gözün sevgiyle baktığını zannetme.
ben de eksozu müziği sonuna kadar açık arabalar dönüp bakıyorum ama merakımdan değil, nefret ettiğim için.
arkadaşın corsa opc ye ihtiyacı olsa corsa opc sorardı, demekki leon hoşuna gitmiş leon soruyor.

Peki ya senin söylediğin söz biraz ağır kaçmadımı , leonla tutmuş tüm opel modellerini kıyaslıyorsun , yok opeli cebinden çıkartırmış , hani leon değilde rolls royce veya bugatti filan olsa eyvallahta leon bir marka değil bir markanın bir modelidir sen bir modelle kos koca bir markayı karşılaştıracak kadar usta birisin demekki bu işte

İkincisi züğürt tesellisi derken beni tanımadığını çok bariz belli ediyorsun , şükürler olsun ki değil 1 tane 5 tane FR alacak param var , ben sadece kişisel görüşümü sundum beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez saygı duyarım

Son olarak tüm gözler üzerinde derken , nefretle değil sevgiyle , ah şu arabanın içinde bende olsam diye bakan gözleri kastettim ben , yoksa öyle olsaydı OPC'nin şahinden doğandan farkı kalmazdı emin ol ...

Saygılarımla