sizce olur mu (bass anfi uyumu)

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bizim corsa c ve astra h kasa olan arabaçlara bu müzik tesisatını hiç bir eklenti olmadan bu anfi ve bassı bağlayabilir miyiz?? şu ürünlere karar verdik fakat bass (bass için karar verdik) ve anfi( uyar mı uymaz mı) olur mu? daha iyisini daha ucuza alabilir miyiz? anfi nasıl? yeterli mi ve çıkışlardan biri ile bass ı sorunsuz çalıştırmak mümkün mü? bide bass için tüp düşünüyoruz, bu konuda fikriniz nedir.
icon_smile.gif
bütçe bakımından malum öğrenciyiz fazla bi sermaye yok ama. 350 - 400 ytl arası bir tesisat bağlıcaz. burada bunu yapmamın amacı aracın orjinal çıkışındaki bassların bana göre yeterli olmamasıdır. en kısa zamanda bu işi halledip fotolarını koymak. şu garibandan engin bilgilerinizi esirgemeyin. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. anfi konusunda marka ve modelde belirtirseniz sevinirim ( tabii ki bass a göre).
işte bass :
http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=251695&productid=otmurgt412

bu da anfi:
http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=253938&productid=otm251243
bu idi ama şuan boschmann anfi aramaktayım. kullanana varsa model belirtebilir mi?

şu an bu bass a karar verdim
http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=251196&productid=otmurbox4300#tablnk

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
selcukreis035' Alıntı:
ben cevap verirdim ama herkes diyo yalan yanlış şeyler söylüyosun onun susuyorum
olsun kardeşim sen cevap ver bana. bilgi paylaştıkça çoğalır.

ilhaann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardşm bass tercihin jbl senin işini görür şimdilik. fakat seni şiddetle uyarıyorum link e koyduğun anfiden sakın alma. onun yerine harward falan alsan ii olur. senin bütçeye uyar bunlar.

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ilhaann' Alıntı:
kardşm bass tercihin jbl senin işini görür şimdilik. fakat seni şiddetle uyarıyorum link e koyduğun anfiden sakın alma. onun yerine harward falan alsan ii olur. senin bütçeye uyar bunlar.
sağol kardeşim. anfi olarak şu an için boschmann marka anfi öneriyolar ona dersin.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa bilmişlik yapmıyımda ben bu anfiyle arkadaşın hondasında 2 tane jbl çalıştırdım nefes alamıyoz içerde .

aracın kablolaması iiiise problem arz etmiyo pek :D

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jbl güzel ben kullanıyorum çünkü aynı modeli ama kabin şart ( kabin parası bası geçer bu arada) tabi anfi için ise ben 600W rms çıkışlı pıoneer 904 ile o bası anca besliyorum hatta fazla kasamıyorum bile gel gelelimki senin baktığın alpın 500*2 demiş ama önemli olan rms çıkışıdır onu dikkate almanı tavsiye ederim ve açıkçası ben o markalara fazla güvenemiyorum :)

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yusufaltintepe' Alıntı:
jbl güzel ben kullanıyorum çünkü aynı modeli ama kabin şart ( kabin parası bası geçer bu arada) tabi anfi için ise ben 600W rms çıkışlı pıoneer 904 ile o bası anca besliyorum hatta fazla kasamıyorum bile gel gelelimki senin baktığın alpın 500*2 demiş ama önemli olan rms çıkışıdır onu dikkate almanı tavsiye ederim ve açıkçası ben o markalara fazla güvenemiyorum :)

ben o anfiden vazgeçtim. şuan boschmann markası var. onun modelleri ile ilgileniyorum.

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
yaa bilmişlik yapmıyımda ben bu anfiyle arkadaşın hondasında 2 tane jbl çalıştırdım nefes alamıyoz içerde .

aracın kablolaması iiiise problem arz etmiyo pek :D

linkteki anfiden memnun mu? nefes alamıyoz derken bassı iyi mi vuruyo.
ben tek bass bağlıcam şimdilik

ilhaann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boschman gayet ii:good: