Sizce Ne kadar ederrr

Leqendy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 model silverline 1.2 benzinli aracım var beyaz cilası yeni atıld 120 binde km de 23 kr yakıyor kaputta ve sol çamurluk değiştirilmiş yandan aski arabası geri geri giderken çok hafif takıyo tam lamba yanında içte hiç bi asarı yok tık yok motor bolumunde tek kaputla tampona hasar vermiş oda çok az bişey motoru vs gidişatı çok iyi duırumda daha yeni 1 ay önce bakıma soktum cuma günü rot balans ayarını yaptırdım lastikler yeni içi yıpranmamış durumda yeni gibi en ufak yırtık vs.. yok bebek oldu büyük uzun sedan araç veya jip tarzı araç alıcagım iiçin satıyorummm sizce ne kadar ederrr arkadaşlar bakıyorum 22 ,25 civarı araçlar hep 18 bucuga bile motoru değişmiş var bizimki ne kadara gider fiikirlerinize ihtiyacım var...

Son düzenleme:

Leqendy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet manuel

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:37 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 15:35 ----------

güncell lütfen

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sİlverline Corsa C ler full oluyor bildiğim kadarıyla..Söylediklerinize göre 22-25 arası satılabilir..Sonuçta kaç tane boyasız,kazasız ama 2.el otomobil var ki?Hem de bu modelde..

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Donanım olarak en dolu model olsa gerek.
Bildiğim kadarıyla cd çalarlı, çelik jantlı, sis farlı olan model.. Kasetçalarlı, sis farı olmayan boş modelle karıştırmamak lazım. Dolu olduğu için 22.000 lira ederi var diyorum ben, beyaz olmasıda güzel bi etken..
Ama halkımız LPG aşığı olduğu için LPG'nin fiyatını araçtan düşürmeye uğraşacaklardır, az yaktığına inanacaklarını pek zannetmiyorum.
Aracınıza güveniyorsanız 22.500'den koyun ilana.

Leqendy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Donanım olarak en dolu model olsa gerek.
Bildiğim kadarıyla cd çalarlı, çelik jantlı, sis farlı olan model.. Kasetçalarlı, sis farı olmayan boş modelle karıştırmamak lazım. Dolu olduğu için 22.000 lira ederi var diyorum ben, beyaz olmasıda güzel bi etken..
Ama halkımız LPG aşığı olduğu için LPG'nin fiyatını araçtan düşürmeye uğraşacaklardır, az yaktığına inanacaklarını pek zannetmiyorum.
Aracınıza güveniyorsanız 22.500'den koyun ilana.

evet 2006 model corsa c serisinin özel üretim aracı zaten spor paket mercekli far cd çalar çelik jant arka far karartması sis far vs vs vs mevcur teşekkürler yorumunuz için

jack182can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence 21.000den aşagı satılmaması gerekir..

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet 2006 model corsa c serisinin özel üretim aracı zaten spor paket mercekli far cd çalar çelik jant arka far karartması sis far vs vs vs mevcur teşekkürler yorumunuz için

Galericiler mezarcılar arayıp canınızı sıkabilir.
16000-17000 teklif edebilir, küfür edip kapatın, ben öyle yapıyorum.
Hayırlı satışlar.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
küçük resimden bile araba belli ediyor güzelliğini...tahminim 20-21 binici fiyatı olabilir...