Sizce hb mi sedan mi? Neden?

mustafa.83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar daha önce bu konu konuşulmuş olabilir ama görüşlerinizi bekliyorum...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu zor bir soru eğer bahsettiğimiz araba İnsignia ise tartışmasız sedan ama Vectra C den bahsediyorsak tartşmasız liftback aynı olay astra G içinde geçerli tartışmasız HB kısacası arabadan arabaya durum değişebiliyor

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
vectra c yerine sanırım astra h diyecektin. hiç hb vectra c görmedim çünkü. signum var onun yerine. benim tercihim sedan. beynimdeki araba imajı sedan olduğundan galiba

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu zor bir soru eğer bahsettiğimiz araba İnsignia ise tartışmasız sedan ama Vectra C den bahsediyorsak tartşmasız liftback aynı olay astra G içinde geçerli tartışmasız HB kısacası arabadan arabaya durum değişebiliyor

+1 ama benim insignia da stationwagon lar daha cok hosuma gidiyor.Arabada donanıma cok dikkat ederim.Geneli donanım olarak daha yüksek ve panoramik tavan var.En hosuma giden özelliği de bagajın elektrikli olusu.Astra nın sedanlarını asla sevmedim yada vectra nın stationwagonlarını.Misal 206 alıcak olsam sedan kesinlikle almazdım

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c yerine sanırım astra h diyecektin. hiç hb vectra c görmedim çünkü. signum var onun yerine. benim tercihim sedan. beynimdeki araba imajı sedan olduğundan galiba

yok Vectra için liftback diyorum yani tanıdığımız bildiğimiz GTS :D
11515544_1.jpg

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabasına göre değişir.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sedan hatta stationwagon tercih ederim , nedeni tamamen hacimsel :) ferah ve geniş iç mekan, yeterli bagaj hacmi.Aile genişlemeye başlayınca Corsa c nin bagajının ne kadar da küçük kaldığını daha iyi anlıyorum

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben köylüyüm köye gidince bi dünya erzak getiriyorum kışlık :D o yüzden sedan ama bu ara aklım h ların hacbeğinde dizel olursa olur.