Sizce Hangisi????

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım araç almayı düşünüyor en üst donanım olarak dizel alıcak.Ben astra önerdim gerçi ama yinede kararsız siz şu an olsa hangisini alırdınız ???

1-Opel astra cosmo->1.3 manuel ->63,555
2-Kia Ceed premium->1.6 otomatik->67,600
3-Wv Golf  highline->1,6 manuel->68,200
4-Hyundai İ30 elite->1.6 manuel->61,300
5-Toyata auris Premium->1.4 manuel->65,200

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sizce Hangisi????

Tabiki oncelik 1.6 bence
imkan varsa  Golf alirdim.

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimde 1. Tercihim bütçem varsa hiç kasmam golf alırım. Bütçem daha kısıtlıysa i30'utercih ederdim. Ama şu anki benzin ve mazot fiyatlarının arasında fazla bi fark kalmadığınızda düşünürsek astra Manuel 1.4t da iyi bir alternatif olur.

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence fiyatların kabartıldıgı bu zamanda araç alınmaz.bence bekleyin derim fiyatlar çok uçuk

Şenol54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende ayni durumdaydim 2 hafta oncesine kadar. Toyotayi ve golfu sevmedigim icin secenek arasina koymadim. Ceed, i30 yada astra dedim. Fakat araba alirken marka imaji gercekten cok onemli. Kia yi kendi servisinin amiri bile kotuledi o yuzden hic bulasmadim bile. İ30 dersen bana konsolu olsun gostergeleri olsun direksiyonu olsun cok basit geldi. O kadar parayi verdikten sonra arabaya her binisimde o konsola katlanamazdim onuda eledim. Astraya baktiginizda araba hem saglam hem yakisikli ici desen mukemmel ve cok az yakiyo. Bu imkanlari bir arada buldugim icin hic ilgilenmedim baska arabayla. Sunrooflu cosmo beyaz alicaktim bir turlu bulamadim, sportunda benim gozumde tek eksigi afl ydi. Bu haftada beyaz sunrooflu sport aldim. Ben dogru karar verdigimi dusunuyorum. Umarim yanilmam.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Buradaki en mantıklı seçenek golf ve astra. Ama 1.6d motor geldiğinde 1.3 ler çok değer kaybedecektir. O yüzden şu an sıfır 1.3 astra bana göre çok anlamsız. Geriye de golf kaldı binilecek araba olarak.

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ceed de baya bi yol gürültüsü var tecrübeyle sabittir,birde duyduğum kadarıyla fazlada yakıyormuş zaten 128 hp geçiyor ama inan o gücü hissetmiyorsun belki benim kullandığım otm idi ondan olabilir, i30 a baya bi göz alıştı yolda giderken dönülüp bakılmıyor bile iç mekanını söylemiyorum bile.şimdi astra çok ama çok güzel diyecem torpil var diyeceksiniz.golf için birşey demem,alfa gullietta ya baktınızmı bi ara cam tavan falan hediyeli bi kampanyası vardı,yeni seat leon dışı güzel ama yine içi bana göre fiyasko bakabilirsiniz.
+9. aydayız bence 12. ayı bekleyin derim.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bir akrabam i30 la kaza yaptı 2 takla atmasına ve çarpmasına rağmen birtane bile hava yastığı açılmamış bilginize olayın benzeri nette bisürü vaka var googleye yazarsınız çıkıyor

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla listeye bakınca Dizel 1.6 140 hp 320 tork Astra olsa tartışmasız herkesin alacagı  araba olurdu.

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BİLDS link' Alıntı:
Valla listeye bakınca Dizel 1.6 140 hp 320 tork Astra olsa tartışmasız herkesin alacagı  araba olurdu.
+1000