Sizce fiyatı uygun mu? 2007 Astra h

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın değeri kusursuzsa maksimum 27000 yapar
ben 2 yıllık aracı 5600 km de boya bile yok 29000 e bıraktılar sonra adam eşiyle tartışmış satmaktan vazgeçtiler

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabaya gelirsek; bu araca enjoy yazmışlar ama araç enjoy değil essentia gibi..Ön farlar essentia farları ve muhtemelen önden hasarlı olabilir..Far sensörü yok ve yukarıda dendiği gibi cosmo dahi alabilirsiniz......

siz yanlıs aracamı baktınız bunu ciddi soruyorum yada gercekten ben bilmiyorum. hız sabitleyicisi sis farları şimşek jant ve krom farlar. 2007de düz diye tabir edilen essentialar bu kadar dolumuydu. arac bence enjoy. ayrıca krom farların essentia oldugunuda nereden cıkardınız :confused:

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla yorumlara bakıomda Galerıcılerı öldurmusunuz bea :D arkadaslar herkes bir deıldır dıyosunuzkı galerıcı demıskı en ıyı arac para kazandıran arac öle dıcek tabı bunu nıye ozetlıyosunuzkı Ozman sızde gıdın bırsının yanında karın tokluguna calısın yemek versın sadece Onlarınkıde iş arkadaslar Ben 1 ay once galerıden araba aldım cok memnunum adam arabasına guvendı ıstedıgın yere servıse gotur dedı bende babamdan alsam gotururum dedım gıttım gosterdiım ona gore pazarlık yaptm aldım Burda demek ıstedıgım araba alırken sahıbındende olsa gosterin galerıcıye gerek yok he suna gelelım galerıcıde kar etcek tabi fıyatı kafana yatarsa göster al.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz yanlıs aracamı baktınız bunu ciddi soruyorum yada gercekten ben bilmiyorum. hız sabitleyicisi sis farları şimşek jant ve krom farlar. 2007de düz diye tabir edilen essentialar bu kadar dolumuydu. arac bence enjoy. ayrıca krom farların essentia oldugunuda nereden cıkardınız :confused:

Estğ Can güzel sordun..Baktığım ilan linki paylaşılan ilan ikimizin de muhatabı aynı astra..Ama dikkatinden kaçmış olmalı ki ben söz konusu olan astra ya essentia demedim..Elbetteki essentia en düzü astralarda..Yani latincede de(her otomobil firması neden latinceye gönderme yapıyorsa onu da anlamış değilim) zaten öz demek, lafın gelişi; essentia ''donanım motor opsiyonu vs yok ama o özünde bir astra'' manasında..Böyle enjoy farı pek yok..Bunu da şundan çıkardım..Ben aracımı önden hafif darbeli olduğunu bilerek galeriden aldım..Serviste check up yaptırdık, önden mekanik olarak darbeli çıktı elektroniğinde sorun yoktu..Benim araca galerici orjnalindeki otomatik seviye sensörlü xenon yerine halojen farlısını taktırmış (comfortlardaki) ve d2s xenon ampüller ve balastları yerine de çakma xenon takmış..Ben bunu aracı aldıktan 3-4 ay sonra anladım..O da AFL far almıştım, onları değiştirirken oldu..Sonra 1200 liraya yakın d2s xenon ampülü, balastını, far motorunu, xenon fişli farlarını aldım..İşte bu yüzden de galeriden araç almayın diye tembihliyorum..Bu paradan daha fazla masraflar da çıkarabilir..Üstelik manevi boyutundan söz etmiyorum bile..

Son düzenleme:

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla yorumlara bakıomda Galerıcılerı öldurmusunuz bea :D arkadaslar herkes bir deıldır dıyosunuzkı galerıcı demıskı en ıyı arac para kazandıran arac öle dıcek tabı bunu nıye ozetlıyosunuzkı Ozman sızde gıdın bırsının yanında karın tokluguna calısın yemek versın sadece Onlarınkıde iş arkadaslar Ben 1 ay once galerıden araba aldım cok memnunum adam arabasına guvendı ıstedıgın yere servıse gotur dedı bende babamdan alsam gotururum dedım gıttım gosterdiım ona gore pazarlık yaptm aldım Burda demek ıstedıgım araba alırken sahıbındende olsa gosterin galerıcıye gerek yok he suna gelelım galerıcıde kar etcek tabi fıyatı kafana yatarsa göster al.

Özetliyeceğim tabi, yukarıda biraz daha açtım konuyu..Ne galericiler var milleti kandırmak için elinden geleni yapan..Araç sahibi görünümünde araba pazarnda araçlarını satan galericiler mi dersin, 3 kuruşluk aracı 10 kuruşa satanlar mı dersin, böyle sürer gider..Hatta sahbnden e bakın, örnek olarak, final oto nun ilanlarına..55 milyara mercedes c220 satıyorlar 2009 model..Sol ön tamponu sürtmüşler bilerek 1yere..Diyorlar ki çıtır hasarlı ondan bu fiyata..Bakın bütün ilanlarına..Lütfen..

Elbette sizin aracınızı aldığınız helal süt emmiş insanlar da var bu işin içinde..Ama keşke bizlere de denk gelse böyle insanlar ;) ben sadece uyarıda bulundum..Mesele galeriyle de bitmiyor tabi, alıcı da uyanık olacak, mesela ön-arka farların sağının solundan koyu olduğuna, pert kaydı olup olmadığına, kliması varsa çalışıp çalışmadığına ya da cd playerı çalışıp çalışmadığına bakacak..Yoksa galerici tabi parasına bakacak ama milletti aç götürüp susuz getirmeyecek..(deyimi de biraz değiştirdim :D )

Son düzenleme:

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özetliyeceğim tabi, yukarıda biraz daha açtım konuyu..Ne galericiler var milleti kandırmak için elinden geleni yapan..Araç sahibi görünümünde araba pazarnda araçlarını satan galericiler mi dersin, 3 kuruşluk aracı 10 kuruşa satanlar mı dersin, böyle sürer gider..Hatta sahbnden e bakın, örnek olarak, final oto nun ilanlarına..55 milyara mercedes c220 satıyorlar 2009 model..Sol ön tamponu sürtmüşler bilerek 1yere..Diyorlar ki çıtır hasarlı ondan bu fiyata..Bakın bütün ilanlarına..Lütfen..

Elbette sizin aracınızı aldığınız helal süt emmiş insanlar da var bu işin içinde..Ama keşke bizlere de denk gelse böyle insanlar ;) ben sadece uyarıda bulundum..Mesele galeriyle de bitmiyor tabi, alıcı da uyanık olacak, mesela ön-arka farların sağının solundan koyu olduğuna, pert kaydı olup olmadığına, kliması varsa çalışıp çalışmadığına ya da cd playerı çalışıp çalışmadığına bakacak..Yoksa galerici tabi parasına bakacak ama milletti aç götürüp susuz getirmeyecek..(deyimi de biraz değiştirdim :D )
Benim de gözüm hep o final otomotive takılıyor, adamlar napıyorlar anlamıyorum, airbag falan mı söküyorlar, ya da başka sistemlerimi alıyorlar arabalara o kadar ucuz oluyor :)

m3karaca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mahmutkaraca.com
teşekkür ederim yorumlar için,
iyice korkmaya başladım galericilerden, tabi almaya karar verirsem başka bir yere mutlaka gösteririm.
bu arada fiyat yüksek denmiş başkada araç bulamadım beklemekte bilirsiniz zulüm

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende beklemekten sıkıldığım için gittim sıfır aldım :)