Sizce fiyatı uygun mu? 2007 Astra h

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende o adamları anlamıyorum hep cıtır hasar dıyo ama arkadsın dedıgı gıbı tampon degısmıs mesela bellı aracın ya alltan patlatıyolar aracı ole kazalı arabalar yada dedıgınız gıbı arabanın para yapıcak parcalarını sokup degıstırıyorlar eskılerı ıle arac dıyo 80000 tl o satıyo 45000 e hasarı 1000 tl demıs bıde bakıyosun o kadarlık bıle hasar yok ama gorurnende tabıkıde bende onu anlamıyorum

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben shbndencom a zaman zaman bakıyorum, değişik donanımlı ya da modifikasyonlu vectralara denk geliyorum..Hem daha iyi tanımış oluyorum aracımı, diğer vectralardan eksiği fazlası neler, hem de piyasa araştırması yapmış oluyorum..Mesela 03 yılında Almanya denginde vectralar üretilmişti kısa bir süre ardından değişti bu, motor kodundan okuduğum kadarıyla ithal aracım ama mesela 03 comfortun birinde görmüştüm tozluk/paçalık denen şeyler vardı..Bu o dnemdeki full vectralarda bile yoktu..Gerçi aksesuar sayılır ama orj olması açıısndan bana göre değişik geldi..Yine GTS 03 modelde kapılarda gece ve sisli havalarda uyarıcı amaçlı kapılarda reflektörlü lambalar vardı..Bu yine 07 elegance larda bile yok..

Ankara da pek cosmo yok, yalnız 1-2 tane vardı 40bini buluyordu fiyatı..''0'' cosmo ve 1.3 cdti belki opel showroom unda kalmıştır ama bir tanesine denk geldim, pazarlıkla 1-1,5 düşürülebilir..Bu ilan mesela fena değil..Yalnız 1.3 lerde sport tuşu olana da ilk kez rastlıyorum..xenon + pan tavanlı
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-otomatik-cosmo-full-plusfull-117287973/detay

Bu da 1.6 LPG li cosmo.. 65 binde..xenon ve pan tavanlı yine 30.500 e alınır..Bayandan değişensiz imiş ama ya gerçekten çok temizdir ya da gerçekten sorunludur ikisinde biri :D
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...full-plusfull-daha-temizi-yok-122091348/detay

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 nci el arabalarda anlatıgınız çok seyın sıkıntısı var alırken tereddutlerde kalıyorsunuz ama eger istanbulda oturyorsanız İkitellide otomall diye bır yer var goturun oraya 100 tl ye bakıyorlar ama öle bakma deıl makınelere sokuyorlar 4 usta bırden bakıyor sana en küçük hasara kadar soluyorlar ve mukemmel bır sekılde anlatıyor sankı arabadan hiç anlamıyormusun gibi alıcı kım dıye soruyor sana tek tek anlatıyor makınelerden cıkan sonuclara göre tavsiye ederım ayrıca dedıklerınden farklı bıse cıkarsa bu onların sorumluluguna kalıyor ve sana yardımcı oluyorlar.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı heryerde var o exper olayı burdakıler cıktı bıle verıyolar ne var ne yok herseyı yazıyor benım aklıma bu kazalı arabalarda şu gelıyor aracın onemlı ve pahalı parcalarını ya yan sanayı yada bıtık parcalar ıle degıstırıyolar bence mesela enjektorler mesela beyın trım parcaları hasarlı karterı takmak mesela baska acıklaması yok bunun kı oyle bıseyde yapıyolar ıse delı para kazanıyolardır bence