Sizce fiyat nasıl?

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aracımı yeni aldım sizce fiyatı nasıl bir değerlendirir misiniz?

Aracım 2016 model dizel otomatik 1.6 136HP Astra sedan edition plus
60bin kmde ilk sahibinden aldım. Arka tampon ve sol arka far değişmiş bundan dolayı 5.600 hasar kaydı var, ayıca sağ iki kapı boyalı bundan dolayıda 3 bin hasar kaydı var. Başka boya değişen yok, 25-30 civarı dolu izi var. Yazlık kışlık lastikler var, kışlıklar daha yeni. Muayenesi yeni, bakımları yapılalı 4bin km olmuş. Ben 80 binliraya aldım. Sizce fiyat nasıl?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun. Içinize sinmesi önemli yasina göre kilometresi dizellere göre iyi. Güle güle kullanin ins.

• Beğen
Tepkiler: omeroz

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
araç alındıktan sonra laf söylemeyi ve söylenmesini hiç sevemem😊 ama bence de normal bir fiyat...

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Araç içime sindi çok şükür. Bundan önceki aracım 2004 model 310 binde 2.0 Honda Accorddu. Onun gibi albenisi olmasa da gideri var yine :) En güzeli de 310binden sonra sıfır gibi geldi :) Gerçi 310bindeki accordumda trim sesi vs. hiç yoktu, çok kalite bir arabaydı ama limit yükseltmek için opele geçtim accordun yeni kasaları hala gözdelerim arasında.

Araç alındıktan sonra bende pek sevmem bu muhabbeti ama ne bileyim sorasım geldi :)

• Beğen
Tepkiler: Hasip

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aracınızı güzel günlerde kullanın, C segmentinde fiyat / performans bandında en güzel araçlardan birisi. Tadını çıkarmak lazım :)

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim Hasip bey. Tadını yavaş yavaş çıkaracaz inşallah. Aracı almaya niyetlendiğim gün arkadaşa sağ taraftan bir apaçi şahinci gelip vurmuş, 3 haftadır kapılar ezik bir halde dolaşıyordum dün tamire verdim cumartesi temiz bir şekilde alacağım inşallah. Sonrasında iç-dış temizliğini intizamlı bir şekilde yaptıktan sonra keyifle bineceğiz inşallah. 😊

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim Hasip bey. Tadını yavaş yavaş çıkaracaz inşallah. Aracı almaya niyetlendiğim gün arkadaşa sağ taraftan bir apaçi şahinci gelip vurmuş, 3 haftadır kapılar ezik bir halde dolaşıyordum dün tamire verdim cumartesi temiz bir şekilde alacağım inşallah. Sonrasında iç-dış temizliğini intizamlı bir şekilde yaptıktan sonra keyifle bineceğiz inşallah. 😊
Geçmiş Olsun... Allah beterinden korusun...

• Beğen
Tepkiler: psk.selman