Siyah İnsignia cı arabayı yavaş kullan !!!!

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim evim Etilerde..e5 te köprüden önce son çıkıştan Levent sapağından girmem gerekiyor eve gelmem için.. az önce siyah bi insignia ve sanırım turboydu,çok kollu jantı vardı.. tam levent sapağı girişinde bana arkadan çarpıyodu. İnsan kılığında ama insan olmayan herif dolu trafikte makaslarla geliyo aynadan gördüm,eğlenceden geliyoduk, kız arkadaşıma dedimki bak çarpabilir korkma dedim ben sağa sola çekmeye çalıştım arabayı..trafikte var yani kaçış alanım yok denecek kadar az.. buda arkada maymunluklar yapıyo neyse çarpmadı bide utanmadan önüme geçip fren yapıp kolunu çıkartıp sağa çek falan diyo. yanımda bayan var bu bir,sen hayvan gibi geliyosun bide artistlik yapıyosun bu iki, çarpsan gerizekalı senin araban benim tamponumun altına yerleşir o zaman ağlarsın görürüm senin artistliğini buda üç ezik herif..

eğer bu foruma üyeysen bu yazdıklarımı okuyupta algılayacak kadar beynin olmadığın için sadece şunu anla, beni ve kız arkadaşımı ve diğer insanların hayatını bu kadar nasıl gerersin ne hakkın var ...

cinlerim ciddi anlamda tepemde..saygısız bencil ezilmiş insan kılıgında gezipte insanlıktan zerre pay almamış mahlukat seni..

Son düzenleme:

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Efe ne yazık kı trafikte bu ve buna benzer çeşitler var plakasını alsaydın keşke.

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Dolu böyle adamlardan! böyle öküzlerin dikiz aynalarına Çan taksa ya yeni yasa ile devlet !!

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Dostum en güzeli göz yaşartıcı sprey ay böyle durumlarda. Adam sağa çek dedinmi blöfünü gör cek, Eğer araçtan inerse gözüne boca edersin spreyi, Eğer çekmesse zaten erkekliği kendine :) plakasını alsaydın keşke böyle durumlarda 155'e kesinlikle şikayet etmenizi öneririm :)

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya iner..bendemi ineyim yani onun seviyesine mi ineyim.. tek olsam, bende insem orda tatsızlık yaşansa ne olucak? bunun gibi cahil kaybedecek bişeyi olmayan adamlar yüzünden trafik bu halde.. kaybedecek bişeyi olmasa kendi canını tehlikeye atıp araba kullanırmı ya..hayat bunu hamamböceği gibi eziyo,buda yolda kendini tatmin ediyo ezilmişliği böyle çıkartmaya çalışıyo..

zg345

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gçmiş olsn çok var oralarda bide özellikle bağdat caddesnde..

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ya iner..bendemi ineyim yani onun seviyesine mi ineyim.. tek olsam, bende insem orda tatsızlık yaşansa ne olucak? bunun gibi cahil kaybedecek bişeyi olmayan adamlar yüzünden trafik bu halde.. kaybedecek bişeyi olmasa kendi canını tehlikeye atıp araba kullanırmı ya..hayat bunu hamamböceği gibi eziyo,buda yolda kendini tatmin ediyo ezilmişliği böyle çıkartmaya çalışıyo..

araçtan neden iniyorsun abi asaletini göster o insin gelsin senin yanına hem daha rahat göz yaşartıcı sprey fıslatılıyor böylece :) sonrada takarsın vitese gidersin :) o ayılasıya kadar sen sıcak evinde kih kih gülerken bulursun kendi *deneyimle sabittir*

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Yavaş kullan demek yerine insan gibi kullan demek daha doğru olur bence. ;)

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence hiç oralı bile olmamalıydın arkanda istediğini yapsın. ben öyle taciz edenlere aniden frene basıyorum zor duruyolar vurmamak için sonra bidaha bulaşmıyolar

eL_nino

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Iceboy'un actigi bu konu; "Insignia arabama arkadan carpti" seklinde de olabilirdi.Allah hepimizi bu ve bu gibilerinden korusun.
Sanada gecmis olsun Efe.