Sivas'tan selamlar

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sivas'tan selamlar

welllcommee

yakın bir zamanda tekrar gelebilirsem Sivas ziyaretimde buluşuruz nasipse. cyclone navimi inceleyebilirsiniz ama şu an gelmek için söz veremiyorum.
akademisyenler sitesi'ni biliyorsanız ben oraya geliyorum kuzenime.Hatta forumdan mı bilmiyorum kırmızı bir astra j hb görmüştüm otoparkta :)  kuzenimin eşi de bize eşlik eder astraların abisi insignia ile :)

birol-58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Kerim12can link' Alıntı:
Hmm anneannem çarşı mahallesinde  dedemlerde mimar sinanda evcileri biliyor musunuz
bende diriliş mah de oturuyom mimar sinanın oralar evcileride biliyorum gelirseniz beklerim görüşürüz inşallah.

birol-58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
welllcommee

yakın bir zamanda tekrar gelebilirsem Sivas ziyaretimde buluşuruz nasipse. cyclone navimi inceleyebilirsiniz ama şu an gelmek için söz veremiyorum.
akademisyenler sitesi'ni biliyorsanız ben oraya geliyorum kuzenime.Hatta forumdan mı bilmiyorum kırmızı bir astra j hb görmüştüm otoparkta :)  kuzenimin eşi de bize eşlik eder astraların abisi insignia ile :)

inşallah hocam gelirseniz görüşelim. evet akademi sitesini biliyorum.

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

birol-58 link' Alıntı:
hoşbulduk hocam. Modelini bilmiyorum tam olarak ama onuda sorayım. Siz memnunmusunuz herhangi bir sıkıntı yaşadınızmı.

ben cok memnunum valla, ayni modelden taktiran arkadaslardan da bi sikinti duymadim...

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee welllcommee

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bir Sivas buluşması mı yapsak acaba?  :) Bende okul nedeniyle Sivastayım. 06 DH :)