Sivas'tan selamlar

birol-58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Aracım 2012 model Astra sedan 1.3 dizel sport. Dvd navigasyon araştırmalarım sonucunda siteye üye oldum. Halen araştırmaktayım :) Yeri burası değil ama önerileriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Sivastaki servise sorduk 3 araç için 1700 olur dediler en son necvox markasına. Kimisi Cyclone diyor siz hangisini önerirsiniz. thnxx

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sivas'tan selamlar

öncelikle hoşgeldiniz, hangi model icin 1700 tl fiyat verdiler,ben kendi kullandigim cihazı söylim necvox platinum hd 1033 modeli 2014 ocak sonu cikisli, ankarada servislerde pazarlikla 2000 tlye ancak takiyorlar, cihaz hakkinsa detayli bilgi forumda yer almaktadir tabi diger marka hakkindaki bilgilerde yer almaktadir

birol-58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hoşbulduk hocam. Modelini bilmiyorum tam olarak ama onuda sorayım. Siz memnunmusunuz herhangi bir sıkıntı yaşadınızmı.

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Merhaba hosgeldiniz bizde sivaslıyız en sonunda forumda hemseri buldum neresindesiniz sivasın.Cihaz konusuna gelince bende necvox blac edition var 1600 liraya takıldı 3 hafta önce şuan sorunsuz çalışıyor fotolarını eklerim.

birol-58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Kerim12can link' Alıntı:
Merhaba hosgeldiniz bizde sivaslıyız en sonunda forumda hemseri buldum neresindesiniz sivasın.Cihaz konusuna gelince bende necvox blac edition var 1600 liraya takıldı 3 hafta önce şuan sorunsuz çalışıyor fotolarını eklerim.

Hoşbulduk hemşerim gardaşım memnun oldum :) sivas merkezdenim, sivasta yaşıyorum. siz neresinden, navigasyonu nerde taktırdınız.

Kasım Çınar link' Alıntı:
Hoşbulduk hocam sağol.

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Ben istanbuldayım naviyide burada taktırdım merkezin neresi

birol-58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

esenyurt mahallesi eski adı şimkürek köyü karşıyakanın orada, önceden karşıyaka yoktu oralar tarlaydı :)

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Hmm anneannem çarşı mahallesinde  dedemlerde mimar sinanda evcileri biliyor musunuz

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

welllcommee