Sİtenin İLk Astra J' si

• Konuyu başlatan 41-kamer-18
  • Başlangıç tarihi
4

41-kamer-18

Bilgi Girilmemiş
Beyler Nufus müdürlüğüylemi ne ttrafik arasında arac tescilinde sorun cıkmıs onun icin arabayı alamıyoruz bu sorun hakkında bilgisi olan var mı :S

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Beyler Nufus müdürlüğüylemi ne ttrafik arasında arac tescilinde sorun cıkmıs onun icin arabayı alamıyoruz bu sorun hakkında bilgisi olan var mı :S
ne alaka Nüfüs müdürlüğü ile trafik :confused: Eğer arabanın sahibin bilgileri eksik veya yanlış ise belki ama onun haricinde sanmıyorum

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kanka ben diyorum o iş kesin ek-can ın işidirrrr biz araba alırkende bu tür bahaneler üretiyolardı 1 ayda teslim aldık aracı

4

41-kamer-18

Bilgi Girilmemiş
ne alaka Nüfüs müdürlüğü ile trafik :confused: Eğer arabanın sahibin bilgileri eksik veya yanlış ise belki ama onun haricinde sanmıyorum
Yha Bi yerde pederin tc kimliğini girdiğinde bilgilere ulaşılamıyormuş Ve şuan bizim gibi 30 kişi var bu sorundan şikayetci şansa bak yha

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yha Bi yerde pederin tc kimliğini girdiğinde bilgilere ulaşılamıyormuş Ve şuan bizim gibi 30 kişi var bu sorundan şikayetci şansa bak yha

Sen plaka boyutunda bi kağıda. Bu arabadan kocaelinde zaten çok zor görürsünüz plaka gelene kadar böyle idare edicem. yaz Plakalığa yapıştır al arabayı gel :D

4

41-kamer-18

Bilgi Girilmemiş
Sen plaka boyutunda bi kağıda. Bu arabadan kocaelinde zaten çok zor görürsünüz plaka gelene kadar böyle idare edicem. yaz Plakalığa yapıştır al arabayı gel :D
Plaka Cıkdı Ama Ruhsatta sorun oldu işte karışık durumalr yha adam büssürü bieşy anlattı ama anlamadım :S Bakalım beklicez baska yapıcak bişey yok herhalde :/

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plaka çıktıysa al arabayı bahçede dursun ruhsat çıkana kadar :D galeride bırakma :D