sis farı taktırmak isteyenlere

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün opel servisine takrırdım ve bana toplam 360 liraya mal oldun. parça fiyatı %25 indirimle 230 lira ama montajı biraz zahmetli sis farları için tesisat çekiliyor ve bu arada farlardan ayrı yanması için yeni düğme gerekiyor oda 150 lira çivarı benim ki şimdilikfarlarla beraber yanıyor. Ama bence corsa da sis farı olması gerekiyor arabanın yüzü bir anda değişiyor.

Ahmet Altınçubuk

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Tamponu niye kestiriyorsun ki?

Benim araç Astra G. kasa, sis farı yeri kapaklı değil. Siteyi fiyatları uygun olduğu için yazmıştım, kendime taktırma bölümünü de ek olsun diye yazmıştım. Corsa bölümünde olduğumu da siz mesaj atınca farkettim (buraya arama bölümünden ulaşıp geldim de:eek:)

O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
ya dediğimgibi yapsak olmazmı altı üstü far orj. olsane olacak olmasa ne olacak ... ? Ben gsi izgara alacagım nasıl olsa ...

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aydınlatma performansını görünce dudakların uçuklucak bide zenon olursa mükemmel ötesi işte en önemli farkı bu tabii orijinalin duruşuda başka

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 5-6 ay once servisde taktirmisdim.Mukemmel aydinlatiyor diyebilirim.Sonradan takilanlarin tek kotu tarafi, arka sislere baglaniyor.

hakanli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk corsa c lerde (benimki 2001 comfort VIN nosu 52 serisinden) tesisat çekip bağladıktan sonra sis ler çalışmıyormuş beyin kontrolü varmış galiba doğrumu

bi de ikili sis düğmesi ebay de 2. el 10 pound filan bişey değil yani

O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bugün opel servisinden geliyorum ...
Maslak oto sanayi ...

Sis Farı ORj. : 95*2
GSi spor ızgara : 20*2
Orta gsi spor ızgara : 40

270 ytl masraf çıkardı ..

ızgaraları aldım .. sis farını da çıkma alacagım olayı bitireceğim

my.php

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sis farı elektrik

Bende servisten 2003 corsa c için sis sormuştum 425 civarlarında bir rakam verdiler. 2 adet sis farı ve alt pancurun değişmesi gerektiğini söylediler ...
(%25 indirim vs.den de bahsedildi.) Ancak Bilindiği üzere sis farı anahtarı corsalarda 2 adet(ön ve arka) ön için ilave anahtar takılmayacağını ve arka sislerin anahtarına bağlanacağı söylendi..
Birkaç kişiden ön sislerin arka sislere bağlandığı durumda tesisata ilave yük getirdiğini akü bitmesi,kısa devre hatta yangına neden olacak sonuçlar ortaya çıktığını duyduğumdan yaptırmaktan vazgeçtim..

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni bir site açılmış sis farı tampon vs.. dahil epey miktarda opel yedek parçası var..bilginize
http://www.parcatreni.com/