Sis fari hakkinda

Mekseline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sis fari hakkinda

Kizmaniza gerek yoktu canim :) sinyal altina bi sis taktiricz galiba:)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

adRe J link' Alıntı:
Bu uygun olmaz sizi ve trafikteki sürücüleri ve yayaları tehlikeye sokar maddi manevi problemler olmaması için sinyal farı kısmına 2 ampul koydurun biri sis işlemi için diğeri normal sinyal lambanız için geri dönüşü zor durumlarda kalmamak için ideal olanı böyle bencede

yavuzozkan link' Alıntı:
Bence hiç güzel bir düşünce değil ön sinyallerini çalışmaması bence felaketten başka bir şey değil kaldı ki aracınız buna izin vermeyecek.  Forumumuzda böyle bir düşünceye nadir rastliyorum gerçekten insan sağlığını hiçe sayan bir uygulama olacağı benziyor ve onaylamıyorum sizi

ercan_0636 link' Alıntı:
+1 bizleri trafikte zora sokacak sırf güzel görünsün sözde modifiyelere kesinlikle karşıyım....lütfen birbirimizin hakkını gasp etmeyelim.

+37 Arkadaşlara sonuna kadar katılıyorum, ön sinyalleri gereksiz görmek nasıl bir mantık anlayamıyorum. Sinyallerin yapısı sis farlarına benzemez, aydınlatması farklıdır ve işlevi de çok farklıdır. Amam bazı kendini şoför sanan insanlar sinyal kaolunu hiç kullanmıyorlar hatta nerde olduğunu bile bilmezle, sinyal kolunun yağ değişim kartını asmak için yapıldığını sanan insanlarımız çok maalesef. O zaman araçtaki sinyaller de anlam taşımıyor. Yapmak istediğiniz mantıklı birşey değil. Sinyalleri iptal etmek yerine farklı alternatifler düşünün.

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben şu gündüz ledlerinin oraya yapılan sinyallere bayılıyorum

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

En temiz çıkmak için işin içinden benim uygulamamı yapmalısınız toplam maliyeti max 150 TL yi bulur belki 150 TL gider ceinizden ama ömürlük olur kimseyede bir zararı dokunmaz görünüm için güvenden ve konfordan ödün vermeyin lütfen

Mekseline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar hicbir tesisat cekmeden bu isi yapicam. İki diyot ve bi role sayesinde sadece bilen biri bana sinyal rolesinin ve flasorlerin nerede oldugunu ve nasil ulasabilecegimi soylesin yeter arkadaslar. Yada gidip mecbur bi elektriciden ogrenecem

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim araç edition ben çıkmacilardan sis farı aldım ve xenon bağlattim tesisat ise arka sislerden alındı ve arka ampülü çıkardim yani arka sis farı düğmesine basınca sadece öndeki sisler yanıyor maliyeti ise çıkmacılardan 300 tl sis farını aldım komple 100 tl de xenonlara verdim işcilikde 50 tl verdim toplam 450 tl ye hallettim...

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Nacizane fikrim. Sis lambalarına xenon takılmamalı.
O zaman asıl yapması gereken işi yapmayacak ki.
Hoş sinyal iptal edilip xenon takılmak isteniyorsa ne desek boş. Inşallah sis lambaları lazım olmaz.