Sis fari hakkinda

Mekseline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sa arkadaslar. Aracimdaki on sinyalleri sis farina nasil donusturebilirim? İlla arka sis farindan tesisatmi cekmem gerekir yada on sinyal kablolarini arka sis farinin dugmesine baglayamaz miyiz ? Bilgisi olan arkadaslar yardimci olabilirler mi ?
Sigorta kutusundan on sinyale giden sigortayi sokup arka sise giden sigortaya paralel baglasam olur mu? Hic tesisatla felan ugramamis oluruz

Mekseline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Peki o zaman sinyaller de aktif olacak mı?  Bence olabilecek bir uygulama değil kesin arızanın kralını göreceksiniz

Mekseline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sis fari hakkinda

Sinyaller pasif duruma gecsin onemli deil. Yan sinyalleri kullnmyi dusunuyorum

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mekseline link' Alıntı:
Bu uygun olmaz sizi ve trafikteki sürücüleri ve yayaları tehlikeye sokar maddi manevi problemler olmaması için sinyal farı kısmına 2 ampul koydurun biri sis işlemi için diğeri normal sinyal lambanız için geri dönüşü zor durumlarda kalmamak için ideal olanı böyle bencede

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bence hiç güzel bir düşünce değil ön sinyallerini çalışmaması bence felaketten başka bir şey değil kaldı ki aracınız buna izin vermeyecek.  Forumumuzda böyle bir düşünceye nadir rastliyorum gerçekten insan sağlığını hiçe sayan bir uygulama olacağı benziyor ve onaylamıyorum sizi

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Bence hiç güzel bir düşünce değil ön sinyallerini çalışmaması bence felaketten başka bir şey değil kaldı ki aracınız buna izin vermeyecek.  Forumumuzda böyle bir düşünceye nadir rastliyorum gerçekten insan sağlığını hiçe sayan bir uygulama olacağı benziyor ve onaylamıyorum sizi

+1 bizleri trafikte zora sokacak sırf güzel görünsün sözde modifiyelere kesinlikle karşıyım....lütfen birbirimizin hakkını gasp etmeyelim.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Mekseline link' Alıntı:

adRe J nickli arkadaşımızın yaptığı uygulamayı yapabilirsiniz. Veya forumumuz üyesi Oktay Toker ile iletişime geçip yaptığı çalışmayı öğrenebilirsiniz. Gündüz farları normal seyir halindeyken yanıyor, sinyal verince sinyale dönüyor :)

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mekseline link' Alıntı:
Birde merceksiz en parlağından xenon takarsanız öndeki sinyallerde olmadan harika olur bence  walll