sıralı lpg

omers38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ArkadaŞlar Yorumlariniz İÇİn TeŞekkÜrler Ancak BİŞİ Yazmayi Unuttum Bu Sİstem Bana Bedavaya Gelecek Şİmdİ Soruyorum Taktirayimmi?

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e herhalde yani taktır senin lpg dükkanın mı var

omers38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir arkadaşımın arabasında sıralı lpg var satarken bana verecek markasını bilmiyorum

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence taktırma bedava diye. Alışmış kudurmuşdan beterdir. şu andaki hali güzel işliyorsa, belki öbürü sorun filan çıkartır, uğraştırır.

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
İkinci el yani. Benim araçta maalesef normal sistem var. Ustaya sök dedim (Ateş otomotiv) böyle bin dedi. Kendi aracında da düz sistem takılıymış. (Fiat brava) Sıfır olsa iyi ama o araçtan sökülüp senin aracına takılacak. Araçlar aynıdır umarım. İyi anlayan birilerinin söküp takması lazım. Yavuz oto gaza bir danış derim.

AseSiNo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu soru şeye benziyo neyse bana kalsın :D

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam .96 model Vectra b 2.0 16 v. gls,lpg 140.000 km. İtalyan malı Landi renzo sıralı sistem lpg taktırdım.1.700 tl.Çok memnunum.şehir içi 0.140-Şehir dışı 0.110 yakıyor.Taktıralı 3 ay 10.000 km oldu hiç arıza lambaları yanmadı.Çekişte az miktarda azalış oldu ama yüksek devir performansında artış oldu.Katalitik konvertör iptali ile çekiş performansını artırdım.Katalitik konvertörün yerine Westar marka içi susturuculu,dışı katalizör görünümünde ve çift katlı sac (ses yalıtımı için) suturucu taktırdım.egsoz ses artışı olmadı.Ayrıca double up süper lubricant motor yağı katkısı kullanıyorum, aşınmayı azaltıp çekişi artırıyor. saygı ve sevgilerimlehttp://www.opelim.net/forums/image.p...1&type=profile