sinyal kolundan ve ön kapıdan gelen ses..!

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 gündür sinyal kolundan gelen titreme sesi ve hafif çukurlara girdiğimde ön yolcu kapısından gelen tak tak sesleri beni çıldırttı. ne çabuk sıfır araçta böyle ses gelmeye başlar yaww..! :mad: çokta dikkatli kullanıp ve çukurlardan geçerken dikkat etmeme rağmen..! servise de gidemiyoruz. en yakın servis diyarbakırda. el de değdirtmek istemiyorum garantili diye. eee bir yandan da sesler deli ediyor beni. ne yapacağımı şaşırdım vallahi..!:mad:

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garanti varsa en dogrusu servise gitmen derim Fatih cigim..daha sonra git ama servise git servis te arizali yerleri tamir yerine degistiriyorlar cogu zaman daha saglikli..ama belki tecrübeli arkadaslarin daha farkli fikirleri olabilir..

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garanti varsa en dogrusu servise gitmen derim Fatih cigim..daha sonra git ama servise git servis te arizali yerleri tamir yerine degistiriyorlar cogu zaman daha saglikli..ama belki tecrübeli arkadaslarin daha farkli fikirleri olabilir..
yaww emrah abi servise geçte olsa gitmeye gidecem ama daha araç ilk kmlerinde bunu yapması gıcık ediyor. sağol abi yorumun için..!