Şimşek'ten yıldıza geçiyoruz =)

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel araç..güle güle kullanın..kazasız belasız...hayırlı olsun..

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız günlerde kullanmak nasip etsin..

yıldız varsa sıkıntı yok doğru karar;)

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
rengi bile harika hayırlı ugurlu olsun inşallah kazasız belasız ailenizle uzun yıllar kullanmanız dileyigle....

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim herkese tekrardan iyi dilekleri için.

özenti gibi beyaz siyah olmadıgı için öncelikle tebrikler.
20 yıllık vectrayla bir kere yollarda c180 haşlamıştım..1.6 oldugunu bilmiyodum şimdi. 100 milyara 100 bg mi aldın?

Haşladığınız C180 basmamış olabilir :) Çünkü 100 bg değil araç, 156 hp. En kötü sizinle beraber gelmesi lazım.

Makyajlanmış hali eğer buysa aldığınız hayırlı olsun güle güle kullanın..

Evet makyajlısı bu. Dıştan güncel kasa çok daha güzel ancak iç mekanda kalite ve dizayn farkı mevcut.

Mercedes_C-klasse_2011_facelift_low_07.jpg

gaz tepkimesi kotu gercekten ama renk seçımı cok ıyı. bızde arkadaşa almaya epey gıttık bayıye ama kırmızı dıye aılesı ıstemedı. cok goz kalır uzerınde dediler. mecburen 2. alternatifi olan beyazı seçti.

Aynısnı bizimkiler de düşündü. Kırmızının çok dikkat ve nazar çekeceğine inanıyorlar. Fakat ikna ettim bin yolla :D

emre hayırlı olsun.. güzel araç.. :good:
geçen gün ben de bir arkadaşın clk 200 kompressörünü kullandım ve sürüş özellikleri senin bahsettiğin gibiydi.. tamamen konfor artı biraz da spor tarza yakın bir araç.. arkadaş da benim aracı kullandı ve söylediği söz "bu aracı birşey önden çekiyor..:D".. bu araçta da amg paket vardı sanırım çünkü jantlar amg idi.. süspansiyon çok yumuşak ve tadında.. direksiyon yumuşak :confused:.. tiptronik performansı çalıyor gibi geldi..
şanslı adamsın sert ve haşin bir araçla konforlu ve yeterli performans seçeneklerin olmuş..;)

Gerçekten tiptronik gaz tepkimesi çok berbat. Fakat konfor arıyordum,gazlamak istediğimizde opc ile çıkacağız. Yavaş yavaş gideceğim artık sağdan sağdan. :D

Son düzenleme:

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanıyorsun Fuat abi :) Güle güle binin, Allah kaza bela vermesin gerçekten çok beğendiğim bir araç...

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maasallah, kazasiz belasiz 1000 Emre.. :)
OPC nin pabucunu bu 156 bg icin dama atma bence ;):)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opc nin yerini hiçbirşey tutmaz ya =) F430 bile olsa,Ortaköye gidiyorsun 10 tane var , opc eşsiz =)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opc nin yerini hiçbirşey tutmaz ya =) F430 bile olsa,Ortaköye gidiyorsun 10 tane var , opc eşsiz =)
aboww bize lafı giydirmişsin sağlamından :D neyse ki burası güzel mercedesini gördüğümüz,hayırlı olsun dileklerimizi yazdığımız konu calibra elbette eşsiz burayı da bulandırmayalım haybeye :D

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPC ye fenerde denk geliyorum iki üç kere etrafında dönmüşlüğüm var :D Burj un valesi çok iyi gidiyor araba filan diyordu :D
Kırmızı renk tercihi cidden çok iyi olmuş. Beyaz olanlarla artık taksi diye dalga geçmeye başlamıştı millet. Özellikle fenerde beyaz c 180K dan geçilmiyordu kırmızı fark yaratacak :D