Şimşek'ten yıldıza geçiyoruz =)

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özenti gibi beyaz siyah olmadıgı için öncelikle tebrikler.
20 yıllık vectrayla bir kere yollarda c180 haşlamıştım..1.6 oldugunu bilmiyodum şimdi. 100 milyara 100 bg mi aldın?

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı,uğurlu olsun çok güzel bir seçim olmuş,rengi de harika,ALLAH kaza bela vermesin,güle güle keyifle kullanmak nasip etsin...

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim Savaş Abi. Tabiki paylaşıırm.
Kısacık da olsa Test Sürüşü aracında gördüklerimi belirteyim;

Gaz tepkimesi çok geç gibi geldi bana. Araç otomatik oldugu için sanırım.Ancak hızı aldıktan sonra iyi yürüyor araç.Direksiyon kullandıgım en hassas ve yumuşak direksiyon. Ve sanırım benim corsalardan daha fazla dönüyor. Vites geçişleri gayet güzel. 5 vites şanzımandı,sarsma vs. yok,fakat devir düşürmekte gecikiyor. Bunu da tiptronic ile hallediyoruz. ESP off ile araç eglenceli bir hal alıyor,yan verebiliyor fakat ciddi bir durumda off olmasına rağmen otomatik topluyor. Konfor olarak gayet rahat ve süspansiyonlar vs. yumuşak. Görüş açıları çok iyi. Virajlarda araç kendini bırakmıyor yol tutustan cok memnun kaldım. Fascination'da otomatik ayarlı süspansiyon oldugunu düşünürsek çok daha iyidir diye umuyorum.

emre hayırlı olsun.. güzel araç.. :good:
geçen gün ben de bir arkadaşın clk 200 kompressörünü kullandım ve sürüş özellikleri senin bahsettiğin gibiydi.. tamamen konfor artı biraz da spor tarza yakın bir araç.. arkadaş da benim aracı kullandı ve söylediği söz "bu aracı birşey önden çekiyor..:D".. bu araçta da amg paket vardı sanırım çünkü jantlar amg idi.. süspansiyon çok yumuşak ve tadında.. direksiyon yumuşak :confused:.. tiptronik performansı çalıyor gibi geldi..
şanslı adamsın sert ve haşin bir araçla konforlu ve yeterli performans seçeneklerin olmuş..;)

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Makyajlanmış hali eğer buysa aldığınız hayırlı olsun güle güle kullanın..

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
Hayırlı olsun. Gule gule kullan.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaz tepkimesi kotu gercekten ama renk seçımı cok ıyı. bızde arkadaşa almaya epey gıttık bayıye ama kırmızı dıye aılesı ıstemedı. cok goz kalır uzerınde dediler. mecburen 2. alternatifi olan beyazı seçti.